podwodny świat

Artykuły - Podwodny świat (5)

 • Czy wkrótce będziemy mieszkać w podwodnych miastach?

  Czy wkrótce będziemy mieszkać w podwodnych miastach?

  Życie poniżej poziomu morza jest możliwe, przynajmniej przez krótki czas. Co zatem stoi na przeszkodzie, by stworzyć podwodne miasta i do nich uciec z przeludniających się lądów?
 • Ibisz instruktorem nurkowania?

  Ibisz instruktorem nurkowania?

  Znany prezenter Krzysztof Ibisz wielką wagę przykłada do zdrowego stylu życia. Z zamiłowaniem uprawia nurkowanie i chętnie opowiada o magii podwodnego świata i swojej kolejnej sportowej pasji.
 • Podwodny świat w trójwymiarze

  Podwodny świat w trójwymiarze

  "Pod taflą oceanów 3D" - fascynująca powieść o oceanach i ich cudownej florze i faunie pojawi się już 17 kwietnia na ekranach kin Orange IMAX w Krakowie, Warszawie i Katowicach. To zapierająca dech w piersiach podwodna przygoda w egzotycznych i pełnych niezwykłego życia wodach Australii, Indonezji i Papui Nowej Gwinei.
 • Trójwymiarowe delfiny

  Trójwymiarowe delfiny

  W piątek, 13 czerwca, na ekranach kin Orange IMAX w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Łodzi i Katowicach debiutuje obraz "Delfiny i Wieloryby 3D. Plemiona Oceanów". Trójwymiarowa opowieść ukazuje fascynujący podwodny świat tych niezwykłych stworzeń.
 • Podwodny świat

  Podwodny świat

  Inspiracją dla projektantów nadwozia peugeota 806 runabout był podwodny świat. 806 łączy w sobie cechy trzech różnych pojazdów: zwrotność europejskiego auta miejskiego, praktyczność amerykańskiego pickupa oraz poczucie wolności kabrioleta. Nadwozie pojazdu przypomina smukłą sylwetkę klasycznej, superszybkiej motorówki, stąd nazwa "runaboat".

Filmy - Podwodny świat (2)

 • Dziewczyna tańczy pod wodą. Przy okazji pokazuje wspaniały, podwodny świat

  Wybrzeża Meksyku obfitują w niezwykle czyste wody i bogactwo życia. Przekonali się o tym Alex i Marianne, para podróżników. Na co dzień pływają łodzią po całym świecie i pokazują wartościowe, a przede wszystkim darmowe miejsca do swobodnego nurkowania. Marianne tę trudną sztukę opanowała do perfekcji. Potrafi wytrzymać pod wodą kilka minut i zejść na głębokość nawet 100 metrów bez żadnych zabezpieczeń. Zobaczcie tylko, jak wygląda podwodny świat widziany ich oczyma!
 • Ośmiornica czy kameleon? Podwodny świat zaskakuje

  Niesamowitą ośmiornicę nagrał pewien podwodny fotograf. Nurkując w Morzu Karaibskim spotkał małą ośmiornicę, która potrafi zmieniać kolor swojej skóry. Robi to w celu zakamuflowania się lub odstraszenia potencjalnego agresora. Cały proces wygląda bardzo zjawiskowo.