poduszki

Artykuły - Poduszki (10)

 • Spokojny sen z poduszką finansową

  Spokojny sen z poduszką finansową

  Jak wskazują wyniki sondażu TNS, aż 40 proc. Polaków deklaruje, że nie posiada żadnych oszczędności1. Osoby te mogą mieć niemałe trudności w przypadku opłacenia nieplanowanej wizyty lekarskiej bądź naprawy auta. Jak chronić się przed wpadnięciem w podobne pułapki finansowe? Eksperci Związku Firm Doradztwa Finansowego radzą, w jaki sposób zadbać o własne bezpieczeństwo finansowe, by w razie podbramkowych sytuacji spać spokojnie.
 • Poduszka finansowa rzadkością w polskich domach

  Poduszka finansowa rzadkością w polskich domach

  Zabezpieczenie finansowe to podstawa - wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Banku Millennium. Czy deklaracje respondentów rzeczywiście przekładają się na posiadanie poduszki finansowej, która pozwala na miękkie lądowanie w przypadku kłopotów finansowych?
 • Handel zagraniczny naszą poduszką

  Zagraniczny handel amortyzuje skutki spowolnienia gospodarczego - czytamy w "Pulsie Biznesu". Według danych Narodowego Banku Polskiego, wyraźnie maleje import.
 • Czy Europa przygotowuje się na lawinę?

  Ministrowie finansów strefy euro wstrzymują się z wypłatą 12 mld EUR dla Grecji, inwestorzy czekają na wyniki bankowego stress testu, a przywódcy Unii przymierzają się do trzykrotnego powiększenia ponadnarodowej poduszki ratunkowej.
 • Bony naszą poduszką bezpieczeństwa

  Bony naszą poduszką bezpieczeństwa

  Inwestycje banków w bezpieczne papiery wartościowe, jak np. bony pieniężne NBP, zapewniają bezpieczeństwo lokatom klientów - powiedział dyrektor ds. legislacyjno-prawnych w Związku Banków Polskich Jerzy Bańka.
 • Amerykańska inwestycja ruszyła w Częstochowie

  Wybudowaną kosztem blisko 35 mln zł halę produkcyjną, gdzie wytwarzane będą poduszki powietrzne do aut, oddał w piątek do użytku w Częstochowie amerykański koncern TRW. Oficjalnie ruszyło też centrum inżynieryjne firmy.
 • Zaoszczędzisz dzięki poduszce!

  Dzięki powszechnemu stosowaniu poduszek powietrznych odnoszone podczas wypadków samochodowych obrażenia są mniej poważne, a śmiertelność niższa, co przekłada się także na niższe koszty leczenia - informuje "Journal of the American College of Surgeons".
 • Oszczędności - twoja poduszka powietrzna

  Oszczędności - twoja poduszka powietrzna

  Osoba, która nie gromadzi oszczędności jest jak kierowca prowadzący bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Jeśli mamy stały dochód możemy żyć bez odłożonych pieniędzy. Problemy zaczną się wówczas, gdy stracimy pracę lub spadnie na nas spory wydatek.
 • Oszczędności - twoja poduszka powietrzna

  Osoba, która nie gromadzi oszczędności jest jak kierowca prowadzący bez zapiętych pasów bezpieczeństwa. Jeśli mamy stały dochód możemy żyć bez odłożonych pieniędzy. Problemy zaczną się wówczas, gdy stracimy pracę lub spadnie na nas spory wydatek. Taką "katastrofą", która czeka każdego z nas jest emerytura. Jeśli będziemy oszczędzać na nią tylko tam gdzie musimy, tj. w I i II filarze, nie będzie wyższa niż 40 proc. ostatniej pensji.
 • Puch z poduszki

  W reklamie jednego z funduszy emerytalnych starszy pan szusował na nartach w puchu z poduszki, a zgrabne hasło - nie musisz udawać życia na emeryturze - miało zachęcać do zapisania się do OFE.

Filmy - Poduszki (5)

 • Suczka musi pościelić łóżko po swojemu

  Ta trzyletnia suczka nie mogła znieść, że właściciele ustawili poduszki w taki sposób. Szybko zabrała się po roboty. Zobaczcie sami.
 • Poduszki do zadań specjalnych. Jaką wybrać, żeby pomóc swoim plecom?

  Prawidłowa pozycja podczas snu ma ogromne znaczenie dla jego jakości. Poduszki ortopedyczne to coraz popularniejszy produkt zdrowotny. Jak prawidłowo ją dobrać, by spełniała swoje funkcje? W programie fizjoterapeuta Tomasz Jurkiewicz wytłumaczył, na co powinniśmy zwracać szczególną uwagę. – Jeżeli leżymy, każdy odcinek naszego kręgosłupa musi mieć podparcie – wyjaśnił specjalista. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Gdzie jest wombat? Urocze nagranie

  Gdzie jest wombat? Wygląda na to, że ukrył się... między pluszakami. Maskotki zostały wykonane specjalnie dla niego. Jak się odnalazł w ich towarzystwie? (STORYFUL/x-news)
 • Potrzebował tylko chwili, by zrobić bałagan

  Kiedy właściciele psa o imieniu Pablo wrócili do pokoju, w którym go zostawili, nie mogli uwierzyć w to co się stało. Nie było ich tylko dziesięć minut. Pies dobrze wykorzystał ten czas, by narozrabiać. Kiedy próbowała nawiązać jakikolwiek kontakt z pupilem, ten zaczął tarzać się w tym co pozostało z poduszek jak gdyby nic.