poduszka

Artykuły - Poduszka (20)

 • Pozbądź się bólu dzięki... poduszce

  Pozbądź się bólu dzięki... poduszce

  Korzystamy z niej codziennie, ale możemy zrobić to jeszcze bardziej efektywnie. Oto przykłady. Ułożona pod łydkami przyniesie ulgę zmęczonym i opuchniętym nogom, umieszczona między udami może okazać się remedium na obolały kręgosłup. I to jeszcze nie koniec.
 • Poduszka finansowa rzadkością w polskich domach

  Poduszka finansowa rzadkością w polskich domach

  Zabezpieczenie finansowe to podstawa - wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Banku Millennium. Czy deklaracje respondentów rzeczywiście przekładają się na posiadanie poduszki finansowej, która pozwala na miękkie lądowanie w przypadku kłopotów finansowych?
 • Poduszka dla motocyklistów!

  Poduszka dla motocyklistów!

  Poduszkę powietrzną dla motocyklistów w postaci eleganckiej kamizelki zaprezentowano w Mediolanie. W razie wypadku wypełnia się ona natychmiast powietrzem chroniąc między innymi kark i kręgosłup .To odpowiedź na śmiertelne żniwo wypadków na jednośladach.
 • Zaproś grykę do sypialni

  Zaproś grykę do sypialni

  Jeśli lubisz zdrowo wylegiwać się w łóżku, masz dość rozbijania syntetycznego wypełnienia poduszek, które z czasem traci na puszystości, masz alergię na pierze, a dodatkowo czujesz, że twoja poduszka poci się razem z tobą, zainteresuj się poduszką wypełnioną łuską gryki.
 • Poduszka do notebooka i spółka

  Poduszka do notebooka i spółka

  Firma Philips wprowadza nową serię akcesoriów do notebooków, które opracowano z myślą o nowoczesnym, mobilnym stylu życia. Po raz pierwszy mieliśmy szansę sprawdzić te urządzenia podczas targów IFA 2009 w Berlinie.
 • Pierwsza na świecie tylna poduszka

  Pierwsza na świecie tylna poduszka

  Toyota prowadzi prace, których celem jest zaprezentowanie wersji produkcyjnej prototypu iq.
 • Sposób na chrapanie

  Niemieccy naukowcy opracowali sposób na chrapanie. To... skomputeryzowana poduszka, która tak długo zmienia pozycję głowy śpiącego, aż chrapanie ustanie.
 • Poduszka z której można dzwonić

  Poduszka z której można dzwonić

  Na targach CeBIT w Hanowerze nie zabrakło niecodziennych gadżetów, jednym z nich jest perCushion - poduszka, która służy jako gigantyczna słuchawka.
 • Poduszka otwiera się za późno

  Poduszka otwiera się za późno

  Niezależna organizacja EuroNCAP opublikowała wyniki kolejnej serii testów zderzeniowych. Wzięły w niej udział cztery nowe modele: chevrolet kalos, land rover discovery III, nissan note i toyota RAV4.
 • Motocyklista z poduszką

  Motocyklista z poduszką

  Bywają na drodze sytuacje, w których każdy wymięknie. W razie czego, dziś możesz liczyć tylko na swoja technikę jazdy, refleks i (czasami) na ABS. Wkrótce Honda da ci do pomocy 150 l sprężonego gazu, czyli poduszkę powietrzną. Gold Wingi z airbagiem niedługo trafia do salonów. W kolejce stoją następne modele.

Filmy - Poduszka (10)