Gry - podsumowanie

Artykuły - Podsumowanie (20)

 • Konkurs na podsumowanie E3

  Konkurs na podsumowanie E3

  Widziałeś tegoroczne targi E3? Jeśli nie - nic straconego, jest okazja, żeby nadrobić zaległości!
 • Podsumowanie targów E3

  Podsumowanie targów E3

  Targi targi i po targach. Tegoroczne E3 odwiedziło 45 600 zwiedzających (około 10% więcej nie edycję 2009), a podczas imprezy pokazano dwie nowe konsole, ponad 200 gier, a także ujawniono kilka sekretów, którymi gracze żyli od miesięcy.
 • Podsumowanie 2009 roku w wykonaniu Microsoftu

  Podsumowanie 2009 roku w wykonaniu Microsoftu

  Kolejne 12 miesięcy powoli przemija. Zapytaliśmy przedstawicieli polskiego oddziału Microsoftu, jaki w ich oczach był 2009 rok.
 • Najlepsze gry i konsole

  Najlepsze gry i konsole

  Serwis Metacritic przygotował interesujące podsumowanie 2009 roku. Zaprezentowano raport wskazujący platformy z najlepszymi grami i najlepiej oceniane gry roku.
 • Podsumowanie sprzedaży PSP w Japonii

  Podsumowanie sprzedaży PSP w Japonii

  Każdy, kto interesuje się choć trochę japońskim rynkiem konsolowym wie, że PlayStation Portable od jakiegoś czasu przeżywa tam swoją drugą młodość. Sony ujawniło, że handheld firmy przekroczył w Kraju Kwitnącej Wiśni ważną barierę w liczbie sprzedanych egzemplarzy.
 • Podsumowanie roku według magazynu Edge

  Podsumowanie roku według magazynu Edge

  Jak zwykle na przed końcem każdego roku media prześcigają się w różnorakich podsumowaniach mijającego okresu. Nie inaczej jest w branży rozrywki elektronicznej.
 • Turniej Armed Assault - podsumowanie

  Turniej Armed Assault - podsumowanie

  W sobotę o godzinie 17:00 zakończył się pierwszy oficjalny polski turniej Armed Assault. W zawodach wystartowało 34 zawodników, którzy do warszawskiego salonu EMPiK Junior zjechali z całej polski.
 • 2006 rok według analityków

  Branżowy serwis informacyjny Gamasutra poprosił o podsumowanie kończącego się roku fachowców. Znani analitycy, którzy na bieżąco śledzą wszystkie wydarzenia związane z rynkiem gier wideo, twierdzą, że 2006 rok obfitował w zloty i upadki, głównie za sprawą nadejścia pojawienia się wszystkich nowych konsoli do gier. Ben Bajarin z firmy Creative Strategies zakłada, że 2006 rok był cudownym okresem. Sprzedaż platform Xbox 360, PS2, DS i PC stała na wysokim poziomie. "Zaskak
 • Mistrzostw Polski FIFA 07 - podsumowanie

  Electronic Arts Polska poinformowało o zakończeniu Mistrzostw Polski FIFA 07. W minioną niedzielę, w warszawskim centrum handlowym Promenada odbył się wielki finał rozgrywek w popularną grę piłkarską w Polsce. W rozgrywkach wzięło udział 200 osób. W imprezie uczestniczyli piłkarze Legii Warszawa, a atmosferę piłkarskiej rywalizacji podgrzewał legendarny komentator sportowy - Dariusz Szpakowski. Mistrzostwa Polski FIFA 07 składały się z sześciu imprez eliminacyjnych w na
 • Targi Modelarstwa i Gier - podsumowanie