InteriaTV - podsumowanie roku

Filmy - Podsumowanie roku (11)

 • Program "Raport": Rok pandemii. 2020 przechodzi do historii

  2020 za chwilę przejdzie do historii. Choć większość z nas żegna go bez żalu i już od dawna odlicza do jego końca, to z pewnością będzie to rok, który zapamiętamy wszyscy. Jaki był i czy udało się w nim odnaleźć coś pozytywnego - o najważniejszych momentach mijającego roku dziś w "Raporcie" o 21:00 w Polsat News.
 • Najważniejsze wydarzenia roku 2017

  Najważniejsze wydarzenia roku 2017.
 • Podsumowanie roku oczami fotoreporterów AFP

  Najważniejsze wydarzenia, przełomowe decyzje - jakie waszym zdaniem były najistotniejsze w kończącym się 2016 roku? Zobaczcie zestawienie w obiektywie fotoreporterów agencji prasowej AFP.
 • Kasia Zielińska: Nie robię postanowień

  Nie oddzielam grubą kreską grudnia od stycznia. Chciałabym, żeby było tak samo dobrze, i nie odgrażam się, że od 1 stycznia "pokażę wszystkim" - mówi Kasia Zielińska, pytana o swój stosunek do noworocznych podsumowań i postanowień.
 • Aneta Kręglicka: Nie przepadam za trzynastką

  Mam nadzieję, że rok 2013 zakończy się dla mnie pozytywnie - mówi Aneta Kręglicka, która zdradziła nam, że co roku w sylwestra przygotowuje specjalną kopertę, do której chowa swoje życzenia i postanowienia na kolejnych dwanaście miesięcy.
 • Beata Sadowska: Przebiegłam cztery maratony

  Rok 2012 był dla Beaty Sadowskiej bardzo pracowity. Oprócz zmiany pracy, uruchomienia własnego bloga i własnej marki, dziennikarka wzięła udział w... czterech maratonach. - Było ich o trzy za dużo - śmieje się.
 • Natalia Lesz: Działo się wiele dobrego

  Poproszona o podsumowanie 2012 roku, Natalia Lesz podkreśla, że był on dla niej bardzo twórczy i pracowity. - Rozpoczęłam pracę nad sztuką teatralną; wydałam też singiel, który zapowiada moją nową płytę - mówi artystka.
 • Agata Młynarska: To był bardzo fajny rok

  Agata Młynarska zapamięta 2012 rok jako pasmo sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. - Mój portal dla kobiet okazał się strzałem w dziesiątkę; przeprowadziłam wiele rozmów ze wspaniałymi osobowościami; dowiedziałam się też, że po raz drugi zostanę babcią - mówi prezenterka.
 • Rok 2011 nie tylko pod znakiem kryzysu

  Koniec roku sprzyja podsumowaniom. Czy zatem w 2011 r. los się do nas uśmiechał? Okazuje się, że mimo szalejącego na światowych rynkach kryzysu, większość z nas nie ma powodów do narzekań i z optymizmem patrzy w przyszłość.
 • Rok 2010 w kulturze

  Najlepsze filmy, najgłośniejsze festiwale, sukcesy, porażki i skandale - oto kulturalne podsumowanie roku 2010.