podryw

Artykuły - Podryw (41)

Filmy - Podryw (10)

 • Paulina Krupińska: Czekam, aż mężczyzna wykona pierwszy gest

  Paulina Krupińska przyznaje, że nigdy nie zdarzyło jej się jako pierwszej poderwać chłopaka, jeśli jednak ten jej się podobał, to patrzyła na niego wymownie lub odwzajemniała spojrzenie. Modelka kokietowania wzrokiem nauczyła się podczas pracy w reklamie, gdzie spojrzeniem musiała sprzedać produkt. – Spojrzenie przykuwa uwagę, dlatego reklamowany produkt łatwiej się sprzedaje. Ucząc się tego w modelingu, łatwo to było później przenieść na życie codzienne. Jeżeli ktoś mi się podobał, to chciałam utrzymać kontakt wzrokowy i ten wzrok był bardziej maślany, zupełnie inny niż kiedy się patrzy na osobę napotkaną na ulicy. Nie wykorzystywałam tej umiejętności w sposób perfidny. To było raczej na takiej zasadzie, żeby kogoś zaintrygować, zainteresować – mówi Paulina Krupińska.
 • Felieton Tomasza Olbratowskiego: Jak zdobyć Katarzynę?

  Takie rzeczy tylko w porannym programie "Wstawaj, szkoda dnia"! Dzisiaj wyjątkowo fragment porannej audycji prosto z anteny RMF FM, bo tej atmosfery nie da się podrobić. Felietonów Tomasza Olbratowskiego słuchaj w radiu RMF FM od poniedziałku do piątku o 7:50.
 • Czy "wóda ryje banię"?

  Najnowszy, kontrowersyjny teledysk duetu "Bracia Figo Fagot" wzbudził w internecie niemałe emocje. Czy tytułowa wóda zryje banię bohatera klipu?
 • Rosyjski sposób na blondynkę

  Jak namówić piękną Rosjankę do zaprezentowania swoich wdzięków? Oni wpadli na chytry sposób!