podpalenie

Artykuły - Podpalenie (36)

Filmy - Podpalenie (5)

 • Podpalił drzwi kościoła w Opolu Lubelskim. Tłumaczył, że nie wie, dlaczego to zrobił

  Zarzut uszkodzenia mienia usłyszał 31-letni mieszkaniec Opola Lubelskiego, który oblał benzyną i podpalił drzwi jednego z miejscowych kościołów. Przyznał się do winy, ale nie potrafił powiedzieć, dlaczego dopuścił się tego czynu - poinformowała policja. (TVN24/x-news)
 • Wylał paliwo na stacji benzynowej i je podpalił

  Nowojorska policja poszukuje mężczyzny, który wylał paliwo z dystrybutora na stacji benzynowej, a następnie je podpalił. Ogień zgasił system przeciwpożarowy obiektu. Lekkie obrażenia odniósł 21-letni świadek zdarzenia. Nie ma informacji o stanie zdrowia sprawcy podpalenia, ani jego motywacji. (STORYFUL/x-news)
 • Ktoś usiłował podpalić kamienicę, gdzie mieszka poseł z rodziną? K. Brejza zawiadamia prokuraturę

  Poseł Platformy Obywatelskiej Krzysztof Brejza zawiadomił policję o usiłowaniu zabójstwa swojej rodziny. W pobliżu jego kamienicy prawdopodobnie doszło do podpalenia. Minister spraw wewnętrznych zapowiada gruntowne zbadanie sprawy. Pożar wybuchł tuż przy remontowanej kamienicy w Inowrocławiu, w której mieszka poseł Brejza wraz z rodziną. Paliły się materiały budowlane składowane na podwórzu. Jak relacjonował poseł, płomienie sięgnęły okna pokoju, w którym spał jego roczny syn. Krzysztof Brejza doszukuje się związku zdarzenia ze swoją działalnością polityczną. Sprawę poprowadzi Prokuratura Rejonowa Inowrocław. - Prokurator przeprowadza czynności na miejscu zdarzenia, które polegają na przeprowadzeniu oględzin z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa - poinformował prokurator Andrzej Nowak. Dodał, że decyzja o wszczęciu postępowania zostanie podjęta po wykonaniu czynności sprawdzających.
 • Urodziny, które zapamięta na bardzo długo

  Te urodziny zapamięta na długo. Koleżanki postanowiły przygotować dziewczynie tort wraz ze świeczkami, które miała zdmuchnąć. Kiedy tylko pochyliła się nad nimi... Nie uwierzycie.