Sport - podolski

Synonimy:
Lukas Podolski, Podolski Lukas
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Podolski (329)

 • Górnik Zabrze. Łukasz Podolski ma plan rozwoju klubu

  Górnik Zabrze. Łukasz Podolski ma plan rozwoju klubu

  Łukasz Podolski nie rezygnuje z planów gry w Górniku Zabrze. Idzie nawet krok dalej i nie wyklucza, że zostanie prezesem śląskiego klubu.
 • Antalyaspor. Lukas Podolski ma trafić do Turcji

  Antalyaspor. Lukas Podolski ma trafić do Turcji

  Były reprezentant Niemiec Lukas Podolski występnie uzgodnił warunki z Antalyasporem. 34-letni napastnik zakończył grę w Vissel Kobe i teraz ma związać się 18-miesięczną umową z tureckim zespołem.
 • Rozchwytywany Lukas Podolski. Górnik Zabrze bez szans?

  Rozchwytywany Lukas Podolski. Górnik Zabrze bez szans?

  Za niespełna kilka tygodni wygaśnie kontrakt Lukasa Podolskiego z japońskim Vissel Kobe. Nie ustają spekulacje, gdzie będzie występował mistrz świata z 2014 roku i jeden z najlepszych piłkarzy naszych zachodnich sąsiadów w ostatnich kilkunastu latach.
 • Górnik Zabrze. Igor Angulo zagra w ataku z Łukaszem Podolskim? "Mam nadzieję"

  Górnik Zabrze. Igor Angulo zagra w ataku z Łukaszem Podolskim? "Mam nadzieję"

  W zeszłym tygodniu głośno zrobiło się o możliwym przejściu Lukasa Podolskiego do Górnika Zabrze. - O tym transferze słyszę od momentu, jak trafiłem do klubu z Zabrza prawie cztery lata temu - mówi z uśmiechem Igor Angulo, najlepszy snajper zabrzan od 2016 roku.
 • Górnik Zabrze. Transfer Lukasa Podolskiego pod znakiem zapytania

  Górnik Zabrze. Transfer Lukasa Podolskiego pod znakiem zapytania

  Lukas Podolski obiecał, że przed końcem kariery zagra jeszcze w Górniku Zabrze. Teraz jest blisko spełnienia obietnicy, ale inne kluby też zabiegają o piłkarza.
 • Górnik Zabrze. Lukas Podolski już wkrótce zostanie gwiazdą zespołu?

  Górnik Zabrze. Lukas Podolski już wkrótce zostanie gwiazdą zespołu?

  To bez wątpienia byłby prawdziwy hit transferowy w PKO Ekstraklasie i coraz więcej na to wskazuje, że tak w końcu się stanie. Snajper polskiego pochodzenia Lukas Podolski nie zamierza rzucać słów na wiatr, a przecież już dawno temu obiecał, że imponującą karierę ma zamiar zakończyć w Górniku Zabrze.
 • Lukas Podolski marzy o występie na igrzyskach olimpijskich w Tokio

  Lukas Podolski marzy o występie na igrzyskach olimpijskich w Tokio

  Urodzony w Polsce niemiecki piłkarz Lukas Podolski marzy o występie na igrzyskach w Tokio w 2020 r. - podał dziennik "Express". 34-letni obecnie mistrz świata z 2014 od dwóch lat występuje w lidze japońskiej. Niemcy zakwalifikowali się kilkanaście dni temu na olimpiadę.
 • Lukas Podolski przeszedł operację

  Lukas Podolski przeszedł operację

  Lukas Podolski miał problemy zdrowotne i musiał przejść operację laryngologiczną. Urodzony w Gliwicach mistrz świata z reprezentacją Niemiec z 2014 roku poinformował fanów, że czuje się już dobrze.
 • Lukas Podolski stracił opaskę kapitana Vissel Kobe

  Lukas Podolski stracił opaskę kapitana Vissel Kobe

  Lukas Podolski poinformował fanów, że nie jest już kapitanem Vissel Kobe. Japońska drużyna przeżywa kryzys, w wyniku czego pracę stracił trener Juan Manuel Lillo.
 • Lukas Podolski jako nielegalny imigrant? Fatalna pomyłka

  Lukas Podolski jako nielegalny imigrant? Fatalna pomyłka

  Lukas Podolski, były reprezentant Niemiec, rozważa wstąpienie na drogę sądową przeciwko prawicowemu "Breitbart News". Redaktorzy portalu, opisując rozbity przez hiszpańską policję gang, szmuglujący imigrantów do Europy na skuterach wodnych, opatrzyli artykuł... fotografią urodzonego w Gliwicach snajpera.

Filmy - Podolski (9)