podium

Artykuły - Podium (606)

• Polki dobrze rozpoczęły biathlonowy sezon

Polki dobrze rozpoczęły biathlonowy sezon

Reprezentantki Polski dobrze zainaugurowały sezon Pucharu Świata w biathlonie. W pierwszych zawodach w szwedzkim Oestersund w biegu na 15 km trzy z nich znalazły się w czołowej dwudziestce, a najwyżej - na 14. miejscu - uplasowała się Paulina Bobak.
  • Tytan AZS zamierza wrócić na podium

Powrót na podium - taki cel przed drużyną Tytana AZS stawia przed nowym sezonem zarząd i sponsorzy częstochowskiego klubu. Dwa poprzednie akademicy zakończyli na piątym miejscu.
  • Była reprezentantka Polski tuż za podium

Trzykrotna mistrzyni Europy kadetek (1995 r) w barwach Polski, 30-letnia Miao Miao zajęła czwarte miejsce w grze mieszanej (z Australijczykiem Williamem Henzellem) w turnieju tenisa stołowego podczas Igrzysk Wspólnoty Brytyjskiej w Delhi.
  • Kubica stracił koło. Renault nie szuka winnych

Robert Kubica z teamu Renault, po kapitalnym starcie mógł być na podium wyścigu o GP Japonii. Mógł być, gdyby w jego bolidzie z niewiadomych przyczyn... nie odpadło koło ! To kolejne punkty, które Polak traci w garażu.
  • MŚ w narciarstwie wodnym - Polacy poza podium

Jakub Rutkowski zajął piąte, Jan Galinowski szóste, a Mateusz Krzywiński (wszyscy Sparta Augustów) dziesiąte miejsce w skoku w mistrzostwach świata za wyciągiem w narciarstwie wodnym w Tel Awiwie. Zwyciężył Austriak Manfred Hintringer (54 m).
  • To nudne. Loeb 7. raz mistrzem!

To nudne. Loeb 7. raz mistrzem!

Francuz Sebastien Loeb został po raz siódmy z rzędu rajdowym mistrzem świata. Sukces przypieczętował wygrywając w niedzielę w Alzacji Rajd Francji.
  • Loeb po raz 7. z rzędu rajdowym mistrzem świata!

• PŚ w judo: Adamiec na podium w Rzymie

Tomasz Adamiec (UKJ Ryś Warszawa) zajął trzecie miejsce w wadze 73 kg w Pucharze Świata judoków w Rzymie. Zwyciężył Gui-Man Bang z Korei Południowej, który w finale pokonał przez waza-ari Brazylijczyka Bruno Mendoncę.
  • Polki na podium, Cyl mistrzynią świata

Agnieszka Cyl (MKS Karkonosze Jelenia Góra) wygrała bieg na dochodzenie podczas mistrzostw świata w biathlonie letnim w Dusznikach Zdroju. Druga była Krystyna Pałka (AZS AWF Katowice), a brąz zdobyła Magdalena Gwizdoń (BLKS Żywiec).
  • MŚ w biathlonie letnim - Monika Hojnisz blisko podium

Monika Hojnisz (UKS Lider Katowice) zajęła czwarte miejsce w sprincie juniorek podczas mistrzostw świata w biathlonie letnim na nartorolkach, które odbywają się w Dusznikach Zdroju. Na dystansie 7,5 km triumfowała Rosjanka Anastazja Kalina.

Filmy - Podium (2)

• Małysz: Podium było bliziutko

Piąte miejsce, a co ważniejsze niewielka strata do podium - to osiągnięcia Adama Małysza podczas pierwszego konkursu Pucharu Świata w Zakopanem. - Podium było bliziutko - cieszył się nasz mistrz.
  • Walka o podium

Chcemy wrócić na to miejsce, które zajmowaliśmy w ubiegłym roku. Chcemy pokazać wszystkim jak mocny jest nasz zespół. W 100 proc. wierzę, że uda nam się wrócić - mówi Heikki Kovalainen.