Nowe Technologie - podbój

Artykuły - Podbój (4)

 • Baidu rusza na podbój świata

  Baidu rusza na podbój świata

  Chińska wyszukiwarka Baidu przygotowuje się do światowej ekspansji. Wiceprezes Shen Haoyu poinformował właśnie, że trwają prace nad wielojęzyczną wersją wyszukiwarki. Mamy globalne aspiracje - stwierdził Haoyu.
 • Indie planują podbój Marsa

  Indie planują podbój Marsa

  No i proszę, kto by się spodziewał? Jak dotąd ewentualny podbój Marsa kojarzył się z USA lub Chinami, ale być może to właśnie Hindus będzie pierwszym człowiekiem, który odciśnie swą stopę w piaskach Czerwonej Planety.
 • Chiny rozpoczynają podbój Księżyca

  Chiny rozpoczynają podbój Księżyca

  Rozwijające się chińskie mocarstwo ma realne ambicje naukowe i kosmiczne, czego dowodem jest prowadzony z powodzeniem księżycowy projekt Chang'e.
 • Xbox wyruszył na podbój Japonii

  Xbox wyruszył na podbój Japonii

  Bill Gates osobiście wziął udział w oficjalnej, japońskiej premierze konsoli Xbox. Współzałożyciel Microsoftu wystąpił na konferencji prasowej, poprzedzającej japońską premierę Xboxa, który w Kraju Kwitnącej Wiśni będzie sprzedawany w cenie 34800 jenów (około 260 USD). Wczoraj, o godzinie 7:00 czasu japońskiego Gates asystował również przy sprzedaży pierwszego egzemplarza konsoli w sklepie Tsutaya Shop, mieszczącym się w tokijskiej dzielnicy Shibuya.