Podbeskidzia Bielsko-Biała

Artykuły - Podbeskidzia Bielsko-Biała (712)

 • Nice I liga: Adam Nocoń nie będzie dłużej trenerem Podbeskidzia Bielsko-Biała

  Adam Nocoń nie będzie prowadził pierwszoligowych piłkarzy Podbeskidzia Bielsko-Biała w sezonie 2018/2019. Kontrakt trenera, który jest ważny do końca czerwca, nie zostanie przedłużony - poinformował w środowy wieczór klub.
 • Podbeskidzie Bielsko-Biała. Bougaidis podpisał kontrakt

  Podbeskidzie Bielsko-Biała. Bougaidis podpisał kontrakt

  Grecki obrońca, 24-letni Mavroudis Bougaidis został piłkarzem pierwszoligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała - poinformował we wtorek klub. Umowa ma obowiązywać do końca obecnego sezonu z opcją przedłużenie jej o rok.
 • Adam Nocoń trenerem Podbeskidzia Bielsko-Biała

  Adam Nocoń będzie prowadził pierwszoligowy zespół piłkarski Podbeskidzia Bielsko-Biała.
 • Podbeskidzie. Dariusz Fornalak odszedł z klubu

  Podbeskidzie. Dariusz Fornalak odszedł z klubu

  Nie widać końca konfliktu na szczycie w Podbeskidziu Bielsko-Biała. Dariusz Fornalak, który w zastępstwie Jana Kociana prowadził ostatnio pierwszoligową drużynę, odszedł z klubu. Taką samą decyzję podjął Karol Michalski, który odpowiadał za przygotowanie motoryczne piłkarzy.
 • I liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz 2-1

  I liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz 2-1

  Po golu w doliczonym czasie gry Podbeskidzie Bielsko-Biała ograło Sandecję Nowy Sącz 2-1 (1-1) w meczu 32. kolejki Nice I ligi.
 • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze 3-3 w I lidze

  Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze 3-3 w I lidze

  W meczu na szczycie 16. kolejki I ligi Podbeskidzie zremisowało 3-3 z Górnikiem. Spotkanie spadkowiczów z Ekstraklasy obejrzało blisko 9 tysięcy fanów, a emocji nie brakowało. Zabrzanie wyrównali już w doliczonym czasie gry, po trafieniu Szymona Matuszka.
 • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań 0-3 w 1/16 finału Pucharu Polski

  Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań 0-3 w 1/16 finału Pucharu Polski

  W meczu ostatniego zespołu Ekstraklasy z liderem I ligi lepsi okazali się ci pierwsi. Lech Poznań, po fatalnej dla siebie ostatnio serii w lidze, w końcu odniósł cenne zwycięstwo i w 1/16 Pucharu Polski pokonał na wyjeździe Podbeskidzie 3-0. Nie wiadomo, czy ta wygrana uratuje posadę Jana Urbana. Jego miejsce na ławce trenerskiej ma zająć pracujący jeszcze niedawno w Piaście Gliwice Radoslav Latal.
 • ​Podbeskidzie Bielsko-Biała. Wielu chętnych do prowadzenia "Górali"

  ​Podbeskidzie Bielsko-Biała. Wielu chętnych do prowadzenia "Górali"

  Zdaje się, że wszyscy pozostający obecnie bez pracy szkoleniowcy, zainteresowani są objęciem posady trenera bielskiej jedenastki. Prezes Podbeskidzia Tomasz Mikołajko zdradza, że ma w tej chwili kilkadziesiąt propozycji od szkoleniowców i ich menedżerów. O tym, kto w nowym sezonie poprowadzi "Górali" okaże się w najbliższych dniach. Na razie na trenerskiej giełdzie najwyżej stroją akcje byłego szkoleniowca m.in. Wisły Kraków Kazimierza Moskala.
 • Podbeskidzie spada z Ekstraklasy. Podoliński: Przepraszamy!

  Podbeskidzie spada z Ekstraklasy. Podoliński: Przepraszamy!

  Podbeskidzie Bielsko-Biała żegna się z Ekstraklasą. Przesądziła o tym klęska 1-5 w Łęcznej, w meczu o życie z Górnikiem. - Zawiedliśmy siebie samych i całe Bielsko. Przepraszamy - mówił po meczu załamany trener Podbeskidzia, Robert Podoliński.
 • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 1-2. Fatalna passa "Górali" trwa

  Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 1-2. Fatalna passa "Górali" trwa

  Od kiedy na początku marca nowym szkoleniowcem jedenastki z Wrocławia został Mariusz Rumak, to ekipa z Dolnego Śląska nie przegrała meczu, notując w tym czasie 4 zwycięstwa i 3 remisy. Dzięki tym wynikom Śląsk jest coraz bliżej spokojnego utrzymania się w Ekstraklasie. Dziś zespół Rumaka pewnie wygrał na wyjeździe z Podbeskidziem 2-1. Bramki zdobywali Bence Mervo i najlepszy na boisku Ryota Morioka.

Filmy - Podbeskidzia Bielsko-Biała (2)