InteriaTV - podarunki

Filmy - Podarunki (5)

 • Ten pies nie ma dość prezentów

  Ten pies nie ma dość prezentów! Iggy nie potrzebuje pomocy człowieka, by dobrać się do podarunku. Bardzo możliwe, że od zabawki woli sam proces rozpakowywania. Jak jej poszło? (STORYFUL/x-news)
 • Jak pakować prezenty w folię?

  Przezroczysta folia do pakowania prezentów jest świetnym i całkiem chętnie wybieranym sposobem na opakowanie podarunków. Idealnie nadaje się do pakowania zwłaszcza miękkich i niewielkich prezentów, choć świetnie nada się również do osłonięcia większych koszy. Taka folia ma jednak tę wadę, że jest przezroczysta i podczas pakowania, trzeba uważać, by nie było zbyt wielu niepotrzebnych zagięć, a całość wyglądała przejrzyście. Jak więc opakować prezent, by uniknąć tych błędów? Zobaczcie nasz poradnik!
 • Bileciki do świątecznych prezentów

  Świąteczne prezenty warto adresować - w ten sposób pod choinką unikniemy niepotrzebnego zamieszania i niefortunnych pomyłek. Bileciki można kupić gotowe w sklepie, można też przygotować je samodzielnie w domu - wystarczą nożyczki, papier i odrobina chęci! Mamy dla was propozycje na bileciki w kształcie bałwanka i choinki!
 • Pudełeczko na prezent domowej roboty

  Niekiedy w sklepach trudno znaleźć pudełko na prezent odpowiedniej wielkości. Problem pojawia się głównie wtedy, gdy potrzebujemy opakowania na niewielkich rozmiarów prezencik. Miniaturowe pudełko można przygotować samodzielnie w domu - jedyne, czego potrzebujecie, to karton i... płyta CD! Zobaczcie!
 • Szybkie pakowanie prezentów

  Jak pakować prezenty? Estetyczne przygotowanie prezentów to naprawdę trudna sztuka, zwłaszcza, gdy do opakowywania używamy papieru, a nie gotowych szablonów i pudełek. Dziś mamy dla was kilka propozycji, jak prosto nauczyć się profesjonalnego pakowania prezentów. Wbrew pozorom - to łatwe!