podarunek

Artykuły - Podarunek (5)

 • Podarunek dla kaczuszki z okazji Dnia Matki

  Kacza mama w miejscowości Manchester w amerykańskim stanie New Hampshire odzyskała pisklęta, które wpadły do kanału burzowego. Historia ta wydarzyła się na krótko przed Dniem Matki, obchodzonym w USA w drugą niedzielę maja.
 • Podarunek od Chaveza stał się bestsellerem

  Podarunek od Chaveza stał się bestsellerem

  Książka, którą w geście pojednania wenezuelski przywódca Hugo Chavez podarował w sobotę podczas V Szczytu Obu Ameryk prezydentowi USA Barackowi Obamie, w niedzielę była drugą najczęściej kupowaną książką w sklepie internetowym Amazon.com.
 • Niewygodny podarunek od Hitlera

  Niewygodny podarunek od Hitlera

  Austriackie miasto Linz pozbyło się rzeźby Afrodyty, gdy wyszło na jaw, że była ona podarunkiem od Hitlera.
 • Podarunki dla rafinerii

  Podarunki dla rafinerii

  Ponad 1,5 miliarda złotych Skarb Państwa w ostatnich czterech latach "podarował" w postaci różnych ulg akcyzowych pięciu południowym rafineriom - ustalili reporterzy RMF. Mirosław Gronicki chciałby znieść ulgę transportową, zdając sobie sprawę z ogromnych korzyści dla budżetu państwa.
 • Podarunek Jay'a-Z

  Podarunek Jay'a-Z

  Jay-Z, jeden z najpopularniejszych obecnie w Stanach Zjednoczonych raperów, zdecydował się ujawnić w końcu tytuł swojego kolejnego albumu. Płyta, która na sklepowych półkach pojawi się w listopadzie, została ochrzczona "The Gift And The Curse".

Filmy - Podarunek (5)

 • Jak zrobić opakowanie na drobny prezent?

  Drobne, niewielkie przedmioty, które chcemy przeznaczyć na prezent, zwykle mają tę jedną wadę, że trudno znaleźć dla nich odpowiednie opakowanie. Wszystkie są zdecydowanie za wielkie, zaś w sklepach te odpowiednich rozmiarów albo są drogie, albo nie zachwycają swoim wyglądem. Opakowanie na drobiazg możecie przygotować samodzielnie w domu! Zobaczcie naszą instrukcję - to dziecinnie proste!
 • Pakowanie prezentu w skorupkę orzecha

  Skorupki orzechów włoskich mogą być genialnym sposobem na opakowanie na drobny, lekki prezent! Jeśli szukacie pomysłu na własnoręcznie zrobione opakowanie, w którym będziecie mogli wręczyć drobiazgi (np. kolczyki czy łańcuszki) - spróbujcie przygotować je ze skorupki orzecha według naszego pomysłu!
 • Pakowanie prezentu w organzę

  Organza to bardzo popularna tkanina, której używa się do produkcji zasłon, prześcieradeł, ubrań - jest chętnie używana nie tyle ze względu na swoją przejrzystość, co ze względu na lekkość i cienkość. Choć coraz częściej dostępne są organzy syntetyczne, a nie jedwabne, nadal cieszy się uznaniem wielu z nas. Kolorowa organza idealnie nadaje się również do przygotowania opakowania na drobny prezent - jest elastyczna i wygląda wspaniale! Zobaczcie, jak pakować prezent w organzę!
 • Jak opakować prezent folią bąbelkową?

  Folia bąbelkowa to jeden z najpopularniejszych sposobów na pakowanie delikatnych przedmiotów - wypełniając przestrzeń między właściwym przedmiotem a opakowaniem, służy głównie jako materiał amortyzujący, ochraniający. Większość z nas zna jeszcze inne zastosowanie dla folii bąbelkowej - przekłuwanie pojedynczych bąbli i charakterystyczny dźwięk może być świetnym sposobem na odstresowanie. Folia bąbelkowa nie musi być jednak jedynie wypełniaczem. Sama z siebie może być świetnym i bezpiecznym opakowaniem prezentu! Zobaczcie, jak zrobić z niej proste, ale efektowne opakowanie na prezent!