pocztówka

Artykuły - Pocztówka (26)

Filmy - Pocztówka (7)

 • Kartka na Boże Narodzenie

  Boże Narodzenie to wyjątkowa okazja, kiedy wszyscy wszystkim składają najlepsze życzenia! Ciągle żywa jest jeszcze tradycja wysyłania kolorowych kartek pocztowych z życzeniami do bliskich i znajomych, ale najbardziej cieszyć będą kartki przygotowane własnoręcznie! Tym razem mamy dla was propozycję na przygotowanie prostej kartki z motywem gwiazdki. Zobaczcie, jakie to proste!
 • Kartka z sercem-harmonijką

  Walentynki to jedna z tych specjalnych okazji, podczas których drobne upominki cieszą najbardziej! Jeśli praktykujecie tradycję wręczania kartek czy pocztówek, mamy dla was ciekawą propozycję. Oto poradnik, jak zrobić kartkę walentynkową, która w swoim środku skrywa harmonijkowe serduszko! W gruncie rzeczy sposób jej wykonania świetnie nadawać się będzie również na inne okazje - w ten sposób możecie ukryć wewnątrz niemal każdy wzór.
 • Wielkanocna kartka "Pęknięte jajo"

  Wielkanoc kojarzy nam się z wiosną, barankiem, króliczkami i oczywiście z jajkami! Dziś mamy dla was pomysł, jak przygotować świąteczną, wielkanocną kartkę do wysłania z życzeniami, która ozdobiona będzie ciekawym motywem pękającego jajka. Zobaczcie, jakie to proste!
 • Wielkanocna kartka z guzikami

  Wielkanoc - szczególny okres, kiedy w końcu cały świat budzi się do życia! Zamiast kupować drogie kartki, które potem wysyłamy do rodziny i znajomych z życzeniami, warto zrobić samodzielnie wielkanocną kartkę. Wbrew pozorom to naprawdę proste - wystarczy tylko parę starych, nieużywanych guzików!