Fakty - Poczta Polska SA

Synonimy:
poczta polska,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Poczta Polska SA (29)

 • "Gazeta Pomorska": Pracujący na poczcie więźniowie kradli cenne przesyłki

  "Gazeta Pomorska": Pracujący na poczcie więźniowie kradli cenne przesyłki

  Jak donosi "Gazeta Pomorska", więźniowie sortujący paczki pocztowe w Lisim Ogonie mieli kraść zawartość cenniejszych przesyłek. Przedmiotem łupu były przede wszystkim drogie telefony komórkowe, które chowali na terenie olbrzymiego węzła ekspedycyjno-rozdzielczego Poczty Polskiej.
 • PiS zablokuje demonstrację wykorzystując Pocztę Polską?

  PiS zablokuje demonstrację wykorzystując Pocztę Polską?

  PiS obawia się wyjścia Polaków na ulice Warszawy, dlatego chce ich zniechęcić do udziału w marszu 7 maja; w tym celu wykorzystywana jest Poczta Polska, która przed sobotą nie dostarczy ponad 800 tys. zaproszeń na demonstrację - mówili na środowej konferencji prasowej w Sejmie posłowie PO.
 • Tu trafiają nasze życzenia

  Tu trafiają nasze życzenia

  Zdjęcie zostało wykonane w Centrum Ekspedycyjno-Rozdzielczym Poczty Polskiej w Warszawie 18 grudnia. Warszawska sortownia ma powierzchnię ponad 45 tys. metrów kwadratowych i jest jednym z największych terminali pocztowych w Europie Środkowo-Wschodniej.
 • PiS chce informacji rządu nt. przetargu ws. korespondencji sądowej

  PiS chce informacji rządu nt. przetargu ws. korespondencji sądowej

  PiS złoży wniosek o to, by Sejm wysłuchał informacji rządu nt. sytuacji w związku z rozstrzygnięciem na niekorzyść Poczty Polskiej przetargu na obsługę korespondencji sądów i prokuratur. Zdaniem posłów PiS przegrana Poczty Polskiej to krok ku marginalizacji tej firmy.
 • Łapanka Poczty Polskiej i afera z bezterminowymi prawami jazdy

  Łapanka Poczty Polskiej i afera z bezterminowymi prawami jazdy

  Poczta Polska na tropie osób, które nie płaciły abonamentu, wymiana bezterminowych praw jazdy, zadyma na Wiśle i nowe ustalenia zespołu Macierewicza ws. katastrofy smoleńskiej. Oto tematy, które najbardziej poruszyły użytkowników INTERIA.PL w mijającym tygodniu.
 • Poczta Polska mogła stracić 12 mln zł. Chodzi o mundury

  Na zakupie nowych mundurów dla listonoszy Poczta Polska mogła stracić 12 mln zł - wynika z dokumentów CBA i prokuratury, do których dotarł "Dziennik Gazeta Prawna".
 • CBA doniosło na dyrektorów Poczty Polskiej

  Nawet 36 mln zł mogła stracić Poczta Polska na nieprawidłowościach przy przetargach na zakup odzieży dla listonoszy. Po kilkumiesięcznej kontroli Centralnego Biura Antykorupcyjnego powiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa trafiło do warszawskiej prokuratury.
 • Poczta monopolska

  Poczta monopolska

  Wbrew temu, co Państwu wmówiono, monopol prywatny istnieć nie może. Monopol może powstać dopiero, gdy popiera go reżym. A najłatwiej, gdy jest to po prostu monopol państwowy.
 • Polski znaczek znowu najładniejszy na świecie

  Polski znaczek znowu najładniejszy na świecie

  Poczta Polska po raz kolejny wygrała międzynarodowy konkurs na najładniejszy znaczek - poinformował rzecznik Poczty Zbigniew Baranowski. Znaczek "Kocham Cię" został wydany w ubiegłym roku na dzień zakochanych. Zaprojektowała go Magdalena Błażków.
 • Nie płacisz abonamentu? Uważaj na "obławę"

  Nie płacisz abonamentu? Uważaj na "obławę"

  Trwa obława na osoby nie płacące abonamentu RTV - informuje "Gazeta Wyborcza". Poczta Polska rozesłała już 1,5 mln wezwań do zapłaty.