Poczta Polska SA

Synonimy:
poczta polska,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Poczta Polska SA (423)

Filmy - Poczta Polska SA (31)

 • Poczta Polska emituje okolicznościowe znaczki z bohaterami niepodległośc

  Poczta Polska emituje wyjątkowe serie znaczków z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę po 123 latach niewoli. Edycja „100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości” składa się 8 znaczków z wizerunkami między innnymi: Ignacego Jan Paderewskiego, Józefa Piłsudskiego, i Romana Dmowskiego. Edycja „Wojsko Odrodzonej Rzeczypospolitej” przedstawia ówczesne jednostki militarne, m.in. wojska lądowe, kawalerię i marynarki wojennej. A w ramach emisji "100. rocznica zakończenia I wojny światowej" przedstawia maki w wazonie, którym jest francuski granat F1 - broń używana w I wojnie światowej. W wielu krajach europejskich maki są zaś symbolem zakończenia wojny.
 • Poczta Polska idzie z prądem. Już niedługo listonosz przyjedzie do ciebie samochodem elektrycznym

  Na świecie jeździ ok. 3 mln samochodów elektrycznych. Ich liczba wzrasta w bardzo szybkim tempie. W 2017 r. sprzedano ponad 1,2 mln aut elektrycznych i hybrydowych z możliwością zewnętrznego ładowania (EV/PHEV).
 • Poczta cyfrowym pośrednikiem z administracją?

  Dążymy do tego, by stać się narodowym operatorem cyfrowym - mówi Paweł Kopeć, dyrektor sprzedaży w Poczcie Polskiej i członek zarządu Polska Poczta Usługi Cyfrowe.
 • Przechodzimy do Polski Cyfrowej

  Grupa Poczty Polskiej pracuje obecnie nad rozwojem systemu, dzięki któremu Konto Zaufane Envelo będzie można założyć za pomocą urządzenia mobilnego, w które wyposażony jest listonosz - mówi Paweł Kopeć, dyrektor sprzedaży w Poczcie Polskiej i członek zarządu PPUC.