pociąg

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Pociąg (Film (2002)[Zhou Yu de huo che] Reż.Sun Zhou) , Pociąg (Film (1959) Reż.Jerzy Kawalerowicz)

Artykuły - Pociąg (598)

Filmy - Pociąg (38)

 • Dwa psy leżały na czynnym torowisku. Jeden z nich nie mógł się ruszać

  Mieszkańcy miasta Użhorod na Ukrainie byli świadkami bardzo wzruszających, ale i niebezpiecznych scen. Na torach leżały tam dwa psy, z czego jeden nie mógł się ruszać. Potrącił go pociąg. Towarzysz został z nim i upewniał się, że nic mu nie grozi. Mężczyzna imieniem Denis natknął się na tę dwójkę i dzięki pomocy jego i innych psy wróciły do domu, gdzie dochodzą do siebie.
 • Rozpędzony pociąg minął go o centymetry. Nieodpowiedzialny mężczyzna próbował przejść przez zamknięty przejazd kolejowy

  Nieodpowiedzialny mężczyzna próbował przejść przez zamknięty przejazd kolejowy w Londynie. Do zdarzenia doszło 5 maja, a brytyjska policja opublikowała nagranie ku przestrodze. Możemy na nim zobaczyć, jak rozpędzony pociąg o centymetry mija mężczyznę.
 • Kierowca BMW wjeżdża pod rozpędzony pociąg

  O ogromnym szczęściu może mówić kierowca czarnego bmw, który wjechał na torowisko wprost pod rozpędzony pociąg. Choć jego auto zostało kompletnie zniszczone, on sam wyszedł z wypadku praktycznie bez szwanku. Doznał jedynie kilku zadrapań i siniaków, ale już następnego dnia rano został wypisany ze szpitala. Ku przestrodze.
 • Dziecko wpadło pod stojący pociąg. Na ratunek ruszyli pasażerowie

  Kilkuletnie dziecko wpadło pod pociąg stojący na dworcu w Wolli Creek w Australii. Do zdarzenia doszło, kiedy dziewczynka razem z mamą wysiadały ze składu. Dziecku na ratunek natychmiast ruszyli inni pasażerowie. Po chwili udało im się wydostać dziewczynkę i przekazać z powrotem w ręce roztrzęsionej mamy. Jak relacjonowała później mama, była to pierwsza podróż pociągiem tej dziewczynki.