pociąg

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Pociąg (Film (2002)[Zhou Yu de huo che] Reż.Sun Zhou) , Pociąg (Film (1959) Reż.Jerzy Kawalerowicz)

Artykuły - Pociąg (601)

Filmy - Pociąg (16)

 • Nie zdążył uciec przed pociągiem. Ale kraksa

  Mieszkańcy amerykańskiego miasta Salem byli ostatnio świadkami zderzenia na przejeździe kolejowym. Kierowca tira zbagatelizował lub nie zauważył opuszczających się rogatek i wjechał na przejazd. Manewrując tak dużym pojazdem nie był w stanie czmychnąć w boczną ulicę. Cała naczepa została na przejeździe i po chwili, z impetem wjechał w nią pociąg. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
 • Ciężarówka utknęła na torach. Skończyło się groźnie

  W ciężarówkę, która utknęła na torach z rozpędem wjechał pociąg. Na szczęście kierowca zdążył uciec. Całość nagrali świadkowie, uświadamiając jak bardzo trzeba uważać na przejazdach kolejowych.
 • Podróżni przecierali oczy ze zdumienia! Ślub w środku...

  Podróżni, którzy w pewien, zdawałoby się zupełnie zwyczajny październikowy dzień podróżowali z londyńskiej stacji Liverpool Street Station, nie spodziewali się, że będą świadkami... ceremonii ślubnej. Pięknie przystrojony wagon, prawdziwy pastor, a przede wszystkim państwo młodzi jak malowani. To wszystko nie było mirażem, czy prezentacją wyświetlaną na ekranie pokładowego telewizora. Determinacja dwojga młodych ludzi sprawiła, że udało im się uczynić tę chwilę naprawdę wyjątkową. I to nie tylko dla siebie!
 • Przyjechali obejrzeć zabytek. Zamiast niego zobaczyli...

  Kilku mężczyzn zebrało się przy przejeździe kolejowym, żeby podziwiać przejeżdżający zabytkowy parowóz. Gdy wyłonił się on zza zakrętu i dziarskim pędem zbliżał się do idealnego punktu widokowego, nagle, na sąsiednim torze pojawił się mknący jak strzała pociąg. Skład całą długością przesłonił parowóz, niwecząc tym samym ucztę dla rozmiłowanych w kolei oczu. Ech, może następnym razem!