Sport - pobyt

Artykuły - Pobyt (9)

 • WTA Linz: Ivanovic ukarana za... pobyt w toalecie

  WTA Linz: Ivanovic ukarana za... pobyt w toalecie

  Serbka Ana Ivanovic, po wygranej z Czeszką Barborą Zahlavovą-Strycovą 6:3, 6:2, awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA Tour w Linzu (z pulą nagród 220 tys. dol.). Była liderka rankingu tenisistek zwyciężyła, choć została ukarana za... długi pobyt w toalecie.
 • Prezydent Francji śle kobietę, by zapanowała nad piłkarzami

  Prezydent Francji śle kobietę, by zapanowała nad piłkarzami

  Prezydent Francji poprosił minister zdrowia Roselyne Bachelot, pod kuratelą której znajduje się sport, by przedłużyła swój pobyt na mistrzostwach świata w RPA i zapanowała nad sytuacją w piłkarskiej reprezentacji tego kraju.
 • Polskie łyżwiarki wciąż czekają na samolot

  Polskie łyżwiarki wciąż czekają na samolot

  Przywrócenie w środę ruchu lotniczego w Europie nie poprawiło od razu sytuacji. Sporo grup, także polskich sportowców, czeka jeszcze na powrót do kraju. O tydzień przedłużył się pobyt na Fuerteventurze brązowych medalistek olimpijskich w łyżwiarstwie szybkim.
 • Bjoerndalen wyprowadził się z wioski olimpijskiej

  Bjoerndalen wyprowadził się z wioski olimpijskiej

  Norwescy biathloniści i alpejczycy wyprowadzili się z wioski olimpijskiej i wynajęli domy dla siebie. Powodem są obawy przez zarażeniem grypą lub innymi infekcjami.
 • Niewielu Polaków stać na wycieczkę do Vancouver

  Niewielu Polaków stać na wycieczkę do Vancouver

  Niewielu polskich kibiców będzie mogło sobie pozwolić na wyjazd na rozpoczynające się 12 lutego igrzyska olimpijskie w Vancouver. Ofert w biurach podróży jest niewiele, a tygodniowy pobyt wraz z przelotem to koszt około 15 tysięcy złotych.
 • ŁKS w Zakopanem ze Świerczewskim i Kukiełką

  ŁKS w Zakopanem ze Świerczewskim i Kukiełką

  Piłkarze ŁKS nie bez perturbacji, wynikających z problemów finansowych klubu, kończą zgrupowanie w Zakopanem. Podopieczni Grzegorza Wesołowskigo uważają, że pobyt pod Tatrami był bardzo udany.
 • Leo przechodzi terapię

  Trener piłkarskiej reprezentacji Leo Beenhakker podczas zgrupowania we Wronkach tryska optymizmem. - Pobyt tutaj z kadrą jest dla mnie swego rodzaju terapią po ciężkich dla mnie ostatnich tygodniach - powiedział podczas konferencji prasowej.
 • Listkiewicz: Koszty przygotowań do MŚ są ogromne!

  Listkiewicz: Koszty przygotowań do MŚ są ogromne!

  Polski Związek Piłki Nożnej podpisał umowę w sprawie pobytu reprezentacji Polski podczas mistrzostw świata w ośrodku w Barsinghausen. Nieoficjalnie mówi się, że PZPN zapłaci za pobyt około 70 osób (piłkarze, sztab, sponsorzy, goście) 150 tys. euro.
 • Najdroższe kurorty narciarskie na świecie

  Narty, wielkie prędkości, wiejący w uszy wiatr, sypiący śnieg oraz kolejne strome stoki do zdobycia. To wszystko powoduje skoki adrenaliny, ale poziom tego hormonu może również wzrosnąć po zobaczeniu rachunku za pobyt w narciarskim kurorcie.