Po tamtej stronie

Artykuły - Po tamtej stronie (-4)

 • FIPRESCI: "Po tamtej stronie" najlepszym filmem roku

  FIPRESCI: "Po tamtej stronie" najlepszym filmem roku

  Dziennikarze zrzeszeni w Międzynarodowej Federacji Krytyków Filmowych (FIPRESCI) wybrali "Po tamtej stronie" Akiego Kaurismäkiego najlepszym filmem minionego roku (brano pod uwagę dzieła, które miały swoją międzynarodową premierę nie wcześniej niż w lipcu 2016).
 • Kard. Dziwisz: Uroczystość Wszystkich Świętych to także dzień nadziei

  Kard. Dziwisz: Uroczystość Wszystkich Świętych to także dzień nadziei

  Uroczystość Wszystkich Świętych to także dzień nadziei, że życie nie kończy się w grobie. Nadziei, że po tamtej stronie jest świat i życie, w którym nie ma już łez, niesprawiedliwości, krzywdy i cierpienia - powiedział kard. Stanisław Dziwisz w orędziu wygłoszonym w czwartek.
 • Rybiński: Najbliższe kwartały to pot, krew i łzy

  Rybiński: Najbliższe kwartały to pot, krew i łzy

  Dziś nie wpuszczą nas do ERM2. Po tamtej stronie wśród polityków nie ma masochistów. Najpierw złoty musi przestać latać w lewo i w prawo - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM ekonomista Krzysztof Rybiński, były wiceprezes NBP, dziś partner w Ernst&Young. Jego zdaniem do strefy euro możemy wejść w 2014 roku. I przepowiada - przez najbliższe parę kwartałów będzie tylko gorzej.
 • Malarstwo, przyroda i... masaż

  Malarstwo, przyroda i... masaż

  20 lipca w siedzibie Gdyńskiego Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. 3 Maja 27/31, o godz. 17.00 rozpocznie się wernisaż wystawy malarstwa Elżbiety Bieńko-Kornackiej pt."Po tamtej stronie Światła...". Otwarcie wystawy uświetni recytacja wierszy znanej gdyńskiej poetki Ryszardy Bąkowskiej.