Po prostu

Artykuły - Po prostu (1082)

 • Kiedyś trenowały tam słynne Orły Górskiego, teraz odnowiony obiekt wraca do ponownego obiegu

  Kiedyś trenowały tam słynne Orły Górskiego, teraz odnowiony obiekt wraca do ponownego obiegu

  Nie bał się zainwestować dużych pieniędzy i czasu w ruinę dawnego kompleksu, na którym w latach 70. ubiegłego wieku trenowała mistrzowska reprezentacja Polski, najpierw pod wodzą Kazimierza Górskiego, a potem - Jacka Gmocha. Z taką historią po prostu nie mogło się nie udać - mówi Michał Kleszczewski, prezes zespołu obiektów Strefa Sportu i właściciel Akademii Piłkarskiej EsKadra.
 • Sekielski w obronie reportera "Po prostu"

  Sekielski w obronie reportera "Po prostu"

  Autor programu TVP1 "Po prostu" Tomasz Sekielski zeznawał w czwartek przed białostockim sądem jako świadek w procesie reportera, oskarżonego m.in. o składanie fałszywych zeznań. Chodzi o prowokację dziennikarską, w ramach której reporter podał się za uchodźcę.
 • Rogaliki z dżemem

  Rogaliki z dżemem

  Mięciutkie, słodkie – po prostu pycha.
 • Krytyka w internecie to także szansa

  Krytyka w internecie to także szansa

  Portale społecznościowe, fora i blogi to świetne narzędzie do prowadzenia działań promocyjnych. Niestety w internecie można spotkać się także z krytyką. Otwierając swoją stronę firmową, np. na Facebooku, wcześniej czy później spotkamy się z nieprzychylnym komentarzem czy jakimś zarzutem, choćby na temat złego produktu, niewłaściwej obsługi, itp. Istnieje wiele zasad radzenia sobie z tzw. sytuacjami kryzysowymi, ale niektóre wcale nie wymagają budowania skomplikowanych strategii. Niekiedy wystarczy po prostu szybka reakcja i zdrowy rozsądek.
 • Znamy datę premiery gry Star Trek

  Znamy datę premiery gry Star Trek

  Namco Bandai ogłosiło, kiedy zagramy w najnowszą grę w uniwersum "Star Trek", zatytułowaną po prostu Star Trek: The Video Game. Do premiery pozostały cztery miesiące.
 • Pani po prostu pomyliła pedały. Mamy to na filmie

  Pani po prostu pomyliła pedały. Mamy to na filmie

  Końcówka roku to okres wzmożonej pracy w Ośrodkach Ruchu Drogowego, które oblegane są przez osoby chcące zdobyć prawo jazdy na "starych zasadach".
 • Alice In Chains: To po prostu my

  Alice In Chains: To po prostu my

  Do sieci trafił nowy utwór Alice In Chains, zapowiadający szykowany na wiosnę 2013 roku piąty album studyjny. Do kompozycji "Hollow" powstał już tzw. lyric video stworzony przez fanów.
 • Patricia Kazadi poprowadzi "X Factor"

  Patricia Kazadi poprowadzi "X Factor"

  Patricia Kazadi zastąpi Jarosława Kuźniara w show "X Factor". Oznacza to, że w wiosennej ramówce nie znajdzie się program "You Can Dance - Po prostu tańcz", którego była gospodynią.
 • Dopłaty do zakupu nowych samochodów? Rząd mówi: "nie"!

  Dopłaty do zakupu nowych samochodów? Rząd mówi: "nie"!

  Wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński poinformował, że rząd "nie rekomenduje przyjęcia propozycji sugerowanego przez część rynku samochodowego programu dopłat do zakupu nowych samochodów". Brak "rekomendacji przyjęcia" oznacza po prostu, że dopłat nie będzie.
 • Niepełnoetatowcy

  Niepełnoetatowcy

  Jak wynika z danych Eurostatu, w krajach Unii Europejskiej mamy do czynienia z rosnącym trendem dotyczącym pracy na część etatu. Teraz w taki sposób pracuje prawie co piąty obywatel zjednoczonej Europy. Część z nich nie ma po prostu wyboru, ale są tacy, którzy świadomie wybierają taką formę zatrudnienia. Z danych portalu Pracuj.pl wynika jednak, że takich ofert w Polsce nadal jest stosunkowo niewiele.