Po prostu

Artykuły - Po prostu (1828)

 • Sekielski w obronie reportera "Po prostu"

  Sekielski w obronie reportera "Po prostu"

  Autor programu TVP1 "Po prostu" Tomasz Sekielski zeznawał w czwartek przed białostockim sądem jako świadek w procesie reportera, oskarżonego m.in. o składanie fałszywych zeznań. Chodzi o prowokację dziennikarską, w ramach której reporter podał się za uchodźcę.
 • Rogaliki z dżemem

  Rogaliki z dżemem

  Mięciutkie, słodkie – po prostu pycha.
 • Alina Janowska kończy 90 lat

  Alina Janowska kończy 90 lat

  Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek Alina Janowska kończy we wtorek 90 lat. - Jak to się stało, że zostałam aktorką? Nie marzyłam, nie kształciłam się, ja się po prostu do tego urodziłam - mówi artystka.
 • Krytyka w internecie to także szansa

  Krytyka w internecie to także szansa

  Portale społecznościowe, fora i blogi to świetne narzędzie do prowadzenia działań promocyjnych. Niestety w internecie można spotkać się także z krytyką. Otwierając swoją stronę firmową, np. na Facebooku, wcześniej czy później spotkamy się z nieprzychylnym komentarzem czy jakimś zarzutem, choćby na temat złego produktu, niewłaściwej obsługi, itp. Istnieje wiele zasad radzenia sobie z tzw. sytuacjami kryzysowymi, ale niektóre wcale nie wymagają budowania skomplikowanych strategii. Niekiedy wystarczy po prostu szybka reakcja i zdrowy rozsądek.
 • Znamy datę premiery gry Star Trek

  Znamy datę premiery gry Star Trek

  Namco Bandai ogłosiło, kiedy zagramy w najnowszą grę w uniwersum "Star Trek", zatytułowaną po prostu Star Trek: The Video Game. Do premiery pozostały cztery miesiące.
 • Pani po prostu pomyliła pedały. Mamy to na filmie

  Pani po prostu pomyliła pedały. Mamy to na filmie

  Końcówka roku to okres wzmożonej pracy w Ośrodkach Ruchu Drogowego, które oblegane są przez osoby chcące zdobyć prawo jazdy na "starych zasadach".