pływak

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Pływak (Film (1968)[The Swimmer] Reż.Frank Perry) ,

Artykuły - Pływak (32)

 • Swimmo - polski smartwatch dla pływaków

  Swimmo - polski smartwatch dla pływaków

  Spółka z Poznania stworzyła zaawansowany technologicznie inteligentny zegarek, który pomoże osobom pływającym poprawić kondycję i figurę. Teraz ruszają na Kickstartera, by zebrać fundusze na masową produkcję.
 • ​Murr-ma - proteza nogi dla pływaków

  ​Murr-ma - proteza nogi dla pływaków

  Nowoczesne protezy kończyn nie tylko wypełniają przestrzeń po amputowanym organie, ale coraz częściej są od niego znacznie lepsze. Teraz naukowcy stworzyli specjalną protezę dla pływaków.
 • Ten strój ochroni przed atakiem rekinów

  Ten strój ochroni przed atakiem rekinów

  Już wkrótce powstaną specjalne stroje do pływania zapobiegające atakom rekinów.
 • Modowe trendy z igrzysk trafiły pod strzechy

  Modowe trendy z igrzysk trafiły pod strzechy

  Igrzyska w Londynie pozostawią po sobie nie tylko sportowy ślad. Odegrały także ważną rolę w kształtowaniu nowych trendów mody, które teraz na dłużej zagoszczą w domowych garderobach całego świata.
 • Bousquet zawieszony na dwa miesiące

  Bousquet zawieszony na dwa miesiące

  Francuski pływak Frederick Bousquet został zawieszony na dwa miesiące za stosowanie niedozwolonego środka. W próbce moczu mistrza Europy wykryto stymulant o nazwie heptaminol.
 • Hiszpański pływak zdyskwalifikowany na rok

  Hiszpański pływak Sergio Garcia został ukarany roczną dyskwalifikacją przez Międzynarodową Federację Pływacką (FINA) za kolejne niepowiadomienie kontrolerów antydopingowych o swoim miejscu pobytu.
 • Odchudzony Huegill wraca na słupek startowy

  Odchudzony Huegill wraca na słupek startowy

  Australijski pływak Geoff Huegill postanowił wrócić na słupek startowy, ale by nie wystraszyć kibiców wielkim pluskiem, "zbił" wagę ciała ze 145 do 93 kilogramów.
 • Phelps chodzi w ortopedycznym bucie

  Phelps chodzi w ortopedycznym bucie

  Ośmiokrotny mistrz olimpijski z Pekinu, amerykański pływak Michael Phelps, który doznał urazu stawu skokowego w wypadku samochodowym w Baltimore, chodzi w specjalistycznym ortopedycznym obuwiu. But, który okrywa prawą nogę 14-krotnego złotego medalisty sięga pod kolano. Mimo kontuzji Phelps nie przerwał treningów.
 • Michael Phelps wytłumaczy się przed sądem

  Michael Phelps wytłumaczy się przed sądem

  Ośmiokrotny mistrz olimpijski z Pekinu amerykański pływak Michael Phelps nie był winny wypadku samochodowego, w którym uczestniczył w czwartek wieczorem w Baltimore. Miał jednak nieważne prawo jazdy i będzie musiał tłumaczyć się przed sądem.
 • Polski pływak ciężko chory

  Polski pływak ciężko chory

  Mistrz świata na dystansie 1500 m Mateusz Sawrymowicz nie wystartuje w pływackich mistrzostwach Polski, które rozgrywane są w Ostrowcu Świętokrzyskim. U zawodnika zdiagnozowano mononukleozę.

Filmy - Pływak (1)

 • Pływak bez nóg powalczy o złoto!

  NATO Channel: Afgańczyk Malik Mohammed, który stracił obie nogi po tym, jak nastąpił na minę, nie poddał się kalectwu. Mężczyzna postanowił zostać sportowcem. Trenował tak zapamiętale, że dziś jest reprezentantem swojego kraju w walce o medale w Londynie!