płyta

Artykuły - Płyta (2988)

Filmy - Płyta (57)

 • Eventim On Tour: Piotr Zioła

  Piotr Zioła to młody wokalista i kompozytor charakteryzujący się niezwykle oryginalną barwą głosu. Jego debiutancki album "Revolving Door" ukazał się wiosną 2016 roku nakładem Warner Music Poland. Płyta utrzymana jest w klimacie muzyki rozrywkowej lat 50. i 60. czyli okresu, który najbardziej inspiruje Piotra. Z naszej rozmowy z Piotrkiem dowiecie się m.in. jak wygląda jego życie w trasie, jak przygotowuje się do koncertów i co czuje wychodząc na scenę.
 • Eventim On Air: Julia Marcell

  Julia Marcell w rozmowie z Darkiem Maciborkiem tłumaczy jak zdobył 50 000 złotych od fanów, czym dla niej jest internet oraz jaka jest jej tegoroczna płyta "Proxy". Więcej produkcji Eventim.pl znajdziesz też TUTAJ
 • Barbara Streisand wydała nową płytę

  Streisand wydała płytę pt. ''Encore'', która przez muzycznych krytyków nazywana jest zbiorem musicalowych pereł.
 • Katarzyna Zielińska nagrała płytę z piosenkami ze spektaklu „Sofia de Magico”

  Katarzyna Zielińska zadebiutowała w roli producenta płyty. Aktorka nagrała krążek z piosenkami ze spektaklu „Sofia de Magico”, w którym gra od roku. Oprócz niej na płycie można usłyszeć także Jolantę Fraszyńską, Mariusza Drężka i Tomasza Steciuka. Zielińska twierdzi, że praca nad płytą była sporym wyzwaniem i wymagała od niej samozaparcia.