płyn

Artykuły - Płyn (70)

Filmy - Płyn (3)

  • Domowy płyn do czyszczenia dywanów - jak go zrobić?

    Dywany, które mamy w swoich domach, to nie tylko świetny sposób na upiększanie wnętrza, ale przede wszystkim miłe podłoże dla każdej stopy! Zwykłe odkurzanie czy trzepanie dywanu nie zawsze skutecznie pomaga pozbyć się wszystkich brudów i plam, które pojawiły się w trakcie użytkowania. Pranie dywanów to dosyć żmudna czynność, którą jednak od czasu do czasu trzeba przeprowadzić, ale środki, które można kupić w sklepie, nie zawsze są skuteczne, zawsze natomiast niszczą skórę rąk, a niekiedy mogą mieć działanie uczulające, nie wspominając już o zniszczeniu struktury dywaniku. Właśnie dlatego warto spróbować prania w domowym płynie do czyszczenia - zobaczcie, jak łatwo go zrobić!
  • Domowy płyn do demakijażu

    Pozbywanie się makijażu to ważna chwila każdego dnia i nie należy jej bagatelizować! Żeby usunąć całość nałożonych kosmetyków i pozwolić, by skóra odpoczęła, zaczęła w pełni oddychać i rozpoczęła regenerację, warto używać płynu do demakijażu. Nie musicie jednak stosować drogich specyfików z drogerii - płyn do demakijażu możecie przygotować samodzielnie w domu! Zobaczcie, jakie to proste!
  • Jak zrobić płyn do baniek mydlanych?

    Bańki mydlane, które cieszą się popularnością nie tylko u dzieci, mają tę wadę, że szybko kończy się oryginalny płyn. Nie trzeba jednak kupować nowego opakowania, by móc bez końca produkować piękne bańki - płyn do baniek możecie zrobić samodzielnie w domu! Zobaczcie nasze sposoby - takie płyny sprawią, że bańki będą mogły być odpowiednich rozmiarów i nie będą znikały zaraz po nadmuchaniu!