InteriaTV - Plus size

Filmy - Plus size (6)

 • Tancerz plus-size zaskakuje! Tańczy w szpilkach

  Erik Cavanagh z Pittsburgha w Pennsylwani włożył szpilki i zaprezentował układ choreograficzny, którego nie powstydziłyby się gwiazd muzyki pop. Nagrania tanecznych popisów Cavanagh'a cieszą się dużą popularnością. Jego filmy mają ponad 90 milionów wyświetleń. Udzielał wywiadów takim magazynom jak "People Magazine", "Today Show", "Dance Magazine" czy "Forbes". Został także sklasyfikowany na pierwszym miejscu listy wschodzących gwiazd tańca mających profile na Instagramie. (STORYFUL/x-news)
 • Tancerz plus-size. Co za ruchy!

  Eric Cavanaugh jest tancerzem plus-size i udowadnia swoim followersom, że jeśli bardzo czegoś się pragnie, to wszystko jest możliwe. Mężczyzna zaprezentował uwodzicielskie ruchy, będąc przy tym w… szpilkach! Imponujące? (STORYFUL/x-news)
 • Najmodniejsze kostiumy plus size tego sezonu

  Monika Kołodyńska powiedziała o najmodniejszych kostiumach plus size tego sezonu. Brafitterka zaprezentowała trzy kostiumy, które uwydatnią zalety figury, a ukryją mankamenty. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • „#Supermodelka Plus Size”: Zwiastun 10. odcinka

  W dziesiątym, finałowym odcinku „#Supermodelki Plus Size” dowiemy się, kto zdobędzie tytuł, o którym marzą miliony dziewczyn. Podczas odcinka na żywo uczestniczki pierwszej edycji programu po raz ostatni zaprezentują się przed jurorami i będą miały szansę skraść serca widzów. O zwycięstwo walczyć będą: Joanna Cesarz, Zuzanna Zakrzewska i Katarzyna Bochenkiewicz. Która zdobędzie największą rzeszę fanów i zostanie pierwszą w Polsce #Supermodelką Plus Size?
 • „#Supermodelka Plus Size”: Zwiastun 8. odcinka

  W ósmym odcinku programu „#Supermodelka Plus Size” na uczestniczki czekają zadania, w których będą musiały pokazać swoją umiejętność wchodzenia w rolę, ale też zaprezentować sto procent siebie, zapominając o pozowaniu. Kandydatki dostaną także szansę wykazania się wyczuciem mody i stylu. Jak poradzą sobie z tak różnorodnymi wyzwaniami?
 • „Supermodelka Plus Size” – zapowiedź drugiego odcinka

  „#Supermodelka Plus Size”: Druga szansa na zamieszkanie w domu modelek!