plus

Artykuły - Plus (1406)

 • 12 milionów mieszkańców Polski w zasięgu sieci 5G Plusa

  12 milionów mieszkańców Polski w zasięgu sieci 5G Plusa

  Plus zasięgiem swojej sieci 5G objął już 12 milionów mieszkańców Polski. Sieć 5G 2600 TDD Plusa jest obecna w ponad 160 miejscowościach we wszystkich 16 województwach. Budowa i rozwój sieci w całej Polsce będą kontynuowane.
 • Plus nawiązuje współpracę ze start-upami wykorzystującymi technologię 5G

  Plus nawiązuje współpracę ze start-upami wykorzystującymi technologię 5G

  Grupa Polsat wybrała start-upy do dalszej współpracy w ramach akceleratora S5 - akceleratora Technologii 5G. Wybrane rozwiązania mają potencjał wsparcia m.in. Przemysłu 4.0.
 • Plus wprowadza nowe plany abonamentowe przeznaczone dla 5G

  Plus wprowadza nowe plany abonamentowe przeznaczone dla 5G

  Wraz z rozwojem sieci 5G w Polsce, Plus wprowadza nowe oferty internetowo-głosowe oraz czysto internetowe – zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.
 • Ponad 5,2 miliona mieszkańców Polski w zasięgu 5G Plusa

  Ponad 5,2 miliona mieszkańców Polski w zasięgu 5G Plusa

  Plus - zgodnie z zapowiedziami - uruchomił w listopadzie w całym kraju kolejne stacje 5G. Tym samym obecnie już ponad 5,2 mln ludzi może korzystać z prawdziwego 5G w Plusie. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa 2600 MHz TDD w 2021 roku znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców Polski.
 • Cztery nowe telefony 5G w Plusie, w tym moto g 5G na wyłączność

  Cztery nowe telefony 5G w Plusie, w tym moto g 5G na wyłączność

  Do oferty Plusa trafiły cztery smartfony wspierające 5G. Do oferty operatora dołączyła na wyłączność Motorola moto g 5G oraz smartfony innych znanych marek z dostępem do sieci najnowszej generacji: XIAOMI Mi 10T Pro 5G, OPPO Reno4 Z 5G oraz LG WING 5G.
 • Sieć 5G teraz także dla klientów Plus na Kartę

  Sieć 5G teraz także dla klientów Plus na Kartę

  Z uruchomionej przez Plusa sieci 5G na częstotliwości 2,6 GHz TDD mogą teraz promocyjnie korzystać również użytkownicy ofert Plus na Kartę. Ponownie dostępna jest także specjalna promocja z dodatkowym pakietem 60 GB.
 • Plus z Grupy Cyfrowy Polsat z największym transferem danych w Polsce i piątym w Europie

  Plus z Grupy Cyfrowy Polsat z największym transferem danych w Polsce i piątym w Europie

  Według najnowszego raportu przygotowanego przez niezależną firmę analityczną Tefficient dotyczącego mobilnej transmisji danych na świecie klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu w całym 2019 roku, podobnie jak rok wcześniej, przetransferowali najwięcej danych w Polsce. Taki wynik daje Grupie Cyfrowy Polsat 5. pozycję w zestawieniu europejskich sieci komórkowych. Zgodnie z analizą I półrocza 2020 r. ruch generowany w tym okresie w sieci Plusa i Cyfrowego Polsatu był największy także w kraju.
 • Nowe laptopy w ofercie Plusa - konwertowalny HP i funkcjonalny Acer

  Nowe laptopy w ofercie Plusa - konwertowalny HP i funkcjonalny Acer

  Plus poszerza portfolio sprzętów o nowe propozycje marek HP i Acer. Do oferty operatora trafiły wysokiej jakości laptopy: konwertowalny HP Spectre x360 13-aw0002nw, łączący zalety notebooka i tabletu oraz budżetowy i funkcjonalny Acer Swift 1 do codziennej pracy.
 • Plus uruchamia pierwszą w Polsce komercyjną sieć 5G

  Plus uruchamia pierwszą w Polsce komercyjną sieć 5G

  Plus w poniedziałek, 11 maja, uruchomi pierwszą w Polsce sieć 5G na częstotliwości 2,6 GHz TDD. Sieć 100 nadajników będzie działać na obszarze siedmiu polskich miast - Warszawy, Gdańska, Katowic, Łodzi, Poznania, Szczecina i Wrocławia.
 • Plus ma dodatkowe 10 GB dla abonentów w trakcie pandemii

  Plus ma dodatkowe 10 GB dla abonentów w trakcie pandemii

  Plus dołączył do grona pozostałych operatorów, którzy przygotowali dodatkowe 10 GB dla swoich abonentów. Jednocześnie operator umożliwił aktywację kolejnych 10 GB za 10 zł.

Filmy - Plus (2)

 • Wkrótce ultraszybki internet dla 70 proc. Polaków

  Plus stawia na LTE. Zasięg internetu w tej technologii do końca 2014 roku ma być trzy razy większy niż obecnie. Już teraz pakiety LTE stanowią ponad połowę sprzedaży mobilnego internetu w Plusie. O planach w tym zakresie mówi Wojciech Pytel, członek zarządu Polkomtela.
 • RMF: Koalicja na cztery plus

  Jest dobrze, tak na 4 plus. Nie mamy takich problemów jak poprzednie koalicje - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM Waldemar Pawlak.