plus

Artykuły - Plus (1399)

 • Nowe laptopy w ofercie Plusa - konwertowalny HP i funkcjonalny Acer

  Nowe laptopy w ofercie Plusa - konwertowalny HP i funkcjonalny Acer

  Plus poszerza portfolio sprzętów o nowe propozycje marek HP i Acer. Do oferty operatora trafiły wysokiej jakości laptopy: konwertowalny HP Spectre x360 13-aw0002nw, łączący zalety notebooka i tabletu oraz budżetowy i funkcjonalny Acer Swift 1 do codziennej pracy.
 • Plus uruchamia pierwszą w Polsce komercyjną sieć 5G

  Plus uruchamia pierwszą w Polsce komercyjną sieć 5G

  Plus w poniedziałek, 11 maja, uruchomi pierwszą w Polsce sieć 5G na częstotliwości 2,6 GHz TDD. Sieć 100 nadajników będzie działać na obszarze siedmiu polskich miast - Warszawy, Gdańska, Katowic, Łodzi, Poznania, Szczecina i Wrocławia.
 • Plus ma dodatkowe 10 GB dla abonentów w trakcie pandemii

  Plus ma dodatkowe 10 GB dla abonentów w trakcie pandemii

  Plus dołączył do grona pozostałych operatorów, którzy przygotowali dodatkowe 10 GB dla swoich abonentów. Jednocześnie operator umożliwił aktywację kolejnych 10 GB za 10 zł.
 • Plus trzecim operatorem, który wyłączy bramkę SMS. To koniec pewnego etapu

  Plus trzecim operatorem, który wyłączy bramkę SMS. To koniec pewnego etapu

  Od 9 marca 2020 roku Plus wyłączy bramkę SMS pozwalającą na wysyłanie wiadomości tekstowych i multimedialnych z poziomu internetu. Wcześniej tego typu decyzję podjęły sieci Orange i Play.
 • Cyfrowy Polsat i Plus podniosą ceny

  Cyfrowy Polsat i Plus podniosą ceny

  Jak poinformował na jesiennej konferencji prasowej Cyfrowego Polsatu, Maciej Stec, wiceprezes zarządu ds. strategii w Cyfrowym Polsacie i Polkomtelu, grupa podjęła decyzję, iż zmieni oferty jeszcze przed końcem tego roku. Cyfrowy Polsat nie wycofuje się zatem z podwyżek cen, które jeszcze wiosną zostały zapowiedziane przez Zygmunta Solorza. Jednocześnie operator nadal pracuje nad wprowadzeniem nowych systemów IT i sprzedażowy
 • Zieleniecki: "Emerytura plus" będzie wypłacana bez konieczności składania wniosku

  Zieleniecki: "Emerytura plus" będzie wypłacana bez konieczności składania wniosku

  - Staraliśmy się maksymalnie uprościć procedurę ubiegania się o świadczenie "Emerytura plus" - podkreślił w Senacie wiceszef MRPiPS Marcin Zieleniecki. Świadczenia w wysokości 1100 zł brutto (888,25 zł netto) będą ustalane z urzędu, bez konieczności składania wniosku.
 • Schetyna: Program 500 plus zostanie w polityce rodzinnej. Nikt go nie zlikwiduje

  Schetyna: Program 500 plus zostanie w polityce rodzinnej. Nikt go nie zlikwiduje

  Grzegorz Schetyna o koalicji PO z Nowoczesną i wspólnych kandydatach na Mazowszu, premierze, który powinien stanąć przed komisją do spraw VAT, oraz o przyszłości pomnika smoleńskiego.
 • Zysk Cyfrowego Polsatu zgodny z oczekiwaniami

  Zysk EBITDA grupy Cyfrowego Polsatu wyniósł w czwartym kwartale 872,7 mln zł i był zbieżny z konsensusem PAP Biznes. Zysk okazał się o 3,3 proc. niższy niż przed rokiem. Przychody wyniosły 2,579 mld zł i okazały się 0,8 proc. wyższe od konsensusu. Sprzedaż wzrosła o 1,7 proc. rok do roku.
 • Rok 2018 - koniec MdM, początek Mieszkania Plus?

  Rok 2018 - koniec MdM, początek Mieszkania Plus?

  Początek 2017 r. upłynął w branży finansowej pod znakiem obaw o przyszłość pośrednictwa kredytowego w Polsce, w związku z widmem wprowadzenia w życie nowej ustawy * Sprzedaż kredytów ciągle jeszcze napędzał program MdM, dzięki czemu m.in. 2017 r. był pod tym względem najlepszy od sześciu lat * Rok 2018 będzie dla pośredników i konsumentów czasem na odnalezienie się w nowej rzeczywistości - bez MdM, za to z Mieszkaniem Plus.
 • Muzodajnia zmienia nazwę na Plus Music

  Muzodajnia zmienia nazwę na Plus Music

  Muzodajnia, najstarszy serwis oferujący muzykę powstały z inicjatywy operatora komórkowego, zmienia nazwę. Od 29 sierpnia będzie znany jako Plus Music.

Filmy - Plus (2)

 • Wkrótce ultraszybki internet dla 70 proc. Polaków

  Plus stawia na LTE. Zasięg internetu w tej technologii do końca 2014 roku ma być trzy razy większy niż obecnie. Już teraz pakiety LTE stanowią ponad połowę sprzedaży mobilnego internetu w Plusie. O planach w tym zakresie mówi Wojciech Pytel, członek zarządu Polkomtela.
 • RMF: Koalicja na cztery plus

  Jest dobrze, tak na 4 plus. Nie mamy takich problemów jak poprzednie koalicje - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM Waldemar Pawlak.