plotki z życia gwiazd

Artykuły - Plotki z życia gwiazd (8)

 • Cate Blanchett twarzą perfum Armaniego

  Cate Blanchett twarzą perfum Armaniego

  Cate Blanchett, laureatka Oscara za drugoplanową rolę w filmie "Aviator", będzie twarzą perfum Giorgio Armaniego. Kontrakt podpisany przez australijską aktorkę opiewa na 8,3 miliona euro. Kampania reklamowa z udziałem gwiazdy ruszy w najbliższych miesiącach.
 • Zgwałcił nastolatkę, posiedzi 8 lat

  Zgwałcił nastolatkę, posiedzi 8 lat

  Brytyjski aktor Simon Morris, znany z występu u boku Michaela Caine'a w kryminalnym dramacie "Mgnienie", został skazany na 8 lat więzienia za zgwałcenie nastolatki w 2011 roku.
 • Hugh Grant ma drugie dziecko

  Hugh Grant ma drugie dziecko

  Aktor nazywany "wiecznym chłopcem" Hugh Grant, doczekał się małego chłopca. "Jestem zachwycony tym, że moja córka ma teraz brata" - napisał na Twitterze nie kryjąc radości.
 • Penelope Cruz znowu w ciąży

  Penelope Cruz znowu w ciąży

  Penelope Cruz, ulubiona aktorka hiszpańskiego reżysera Pedro Almodovara, potwierdziła, że po raz drugi jest w ciąży. Gwiazda, prywatnie żona aktora Javiera Bardema, poinformowała o tym uzasadniając swoją nieobecność podczas wręczenia hiszpańskich nagród filmowych.
 • Gwiazdor "Titanika" gejem

  Gwiazdor "Titanika" gejem

  Victor Garber, gwiazda takich filmów jak "Titanic", "Legalna blondynka", "Argo" czy serialu telewizyjnego "Agentka o stu twarzach" wyznał, że jest homoseksualistą. Coming out aktora nastąpił dzień po tym, jak Jodie Foster podczas uroczystej gali wręczania Złotych Globów przyznała, że jest lesbijką.
 • Sam Worthington aresztowany

  Sam Worthington aresztowany

  Gwiazdor "Avatara" Sam Worthington został aresztowany po tym, jak wdał się w przepychankę z bramkarzami nocnego klubu w Atlancie. Wcześniej aktorowi odmówiono wstępu do lokalu.
 • Miley Cyrus zaręczona!

  Miley Cyrus zaręczona!

  Po trzech latach w związku Liam Hemsworth, gwiazda "Igrzysk śmierci", postanowił poprosić o rękę aktorkę Miley Cyrus. Choć serialowa Hannah Montana ma zaledwie 19 lat, nie miała żadnych wątpliwości i od razu się zgodziła.
 • Ambasadorka Natalie Portman

  Ambasadorka Natalie Portman

  Natalie Portman dołączyła do grona gwiazd angażujących się w pomoc dzieciom z krajów rozwijających się. Aktorka, która od roku jest także prywatnie mamą, została mianowana ambasadorką międzynarodowej organizacji charytatywnej Free The Children.

Filmy - Plotki z życia gwiazd (1)

 • Mlynkova: Nie powiem, co myślę o byłym mężu

  Półtora roku po rozwodzie piosenkarka Halina Mlynkova ujawnia, że przez wzgląd na syna, nigdy nie powie publicznie, co naprawdę myśli o byłym mężu Łukaszu Nowickim. – Utarło się, że to ja odeszłam, to już niech tak zostanie – mówi wokalistka.