plotki

Artykuły - Plotki (543)

 • Makowiecki robi dzieciom grzechotki z ciecierzycy?

  Makowiecki robi dzieciom grzechotki z ciecierzycy?

  Wokalista Tomek Makowiecki dementuje plotki i opowiada o ojcowskich obowiązkach.
 • Jak sobie radzić z pomówieniem i plotką?

  Jak sobie radzić z pomówieniem i plotką?

  Potrafi zniszczyć przyjaźń i rozbić związek. Bezwzględnie rozprawia się ze swoimi ofiarami. Choć walka z nią jest jak boksowanie się z cieniem, można ją wygrać. Podpowiemy ci, jak przygotować się do starcia z plotką, niewidzialnym wrogiem twojego dobrego imienia.
 • Jonas Brothers gejami?

  Jonas Brothers gejami?

  Członkowie rodzinnego boysbandu Jonas Brothers odpowiadają na pogłoski dotyczące ich orientacji seksualnej.
 • Milczenie jest złotem - tematy tabu w pracy

  Milczenie jest złotem - tematy tabu w pracy

  W pracy spędzamy przeciętnie czterdzieści godzin tygodniowo, nic więc dziwnego, że potrzebujemy kontaktu ze współpracownikami i rozmawiamy z nimi na różne tematy. Warto jednak być bardzo ostrożnym nawet podczas pozornie niezobowiązującej rozmowy. Czasem lepiej coś przemilczeć niż wzbudzić kontrowersje lub doprowadzić do kłótni. Oto krótki przewodnik ekspertów monsterpolska.pl po tematach tabu, których lepiej nie poruszać w pracy.
 • Papież: Obmawianie innych i plotkowanie zabija

  Papież: Obmawianie innych i plotkowanie zabija

  Obmawianie innych i plotkowanie zabija - powiedział papież Franciszek w poniedziałek podczas mszy w watykańskim Domu świętej Marty. Była to pierwsza poranna msza dla grup pracowników Watykanu po wakacyjnej przerwie.

Filmy - Plotki (32)

 • O czym i z kim najchętniej plotkują Polacy?

  "Plotkowanie ma dobroczynne działanie, tworzy więzy i klimat zgody oraz zrozumienia" - takie są ustalenia zespołu naukowego z uniwersytetu w Pavii we Włoszech. Dlatego my w dzisiejszej sondzie zapytaliśmy Polaków jak często, z kim i o kim najczęściej plotkują. Serdecznie Zapraszamy! PREMIERA W INTERII W KAŻDY PIĄTEK OD 9:00.
 • Rafał Maślak: ''Jechałem na szmacie do trzeciej w nocy''

  Rafał Maślak otworzył swój gabinet pielęgnacji paznokci, do którego zaprasza zarówno panie, jak i panów. Model podarował lokal swojej pięknej dziewczynie Kamili, która ma być jego szefem. Czy wspólny interes wypali?
 • W niewoli nałogu. Zobacz, które gwiazdy lubią sobie zapalić

  Papierosy, alkohol i narkotyki cieszą się dużą popularnością wśród gwiazd show-biznesu. Używki często pomagają im uwolnić się od stresu, ale konsekwencje hulaszczego trybu życia przeważnie wychodzą po latach. Zobacz, komu nie udało się powstrzymać przed tytoniowym nałogiem.
 • Jennifer Lopez zgorszyła fanów

  Jennifer Lopez swoim występem pod koniec maja w Maroku (Mawazine Rabat Festival) wywołała sporo kontrowersji. Wokalistka na scenie pojawiła się w skąpym, seksownym stroju. Wielu konserwatywnych widzów było oburzonych strojem Lopez, a najważniejsi politycy w kraju zapowiedzieli, że osoby odpowiedzialne za transmisję (marokańska telewizja publiczna relacjonowała imprezę) zostaną ukarane. Sama artystka została pozwana przez jedną z organizacji za naruszenie porządku publicznego.