płot

Artykuły - Płot (20)

 • Ogrodzenie z siatki drucianej - na co zwrócić uwagę przy zakupie i montażu

  Ogrodzenie z siatki drucianej - na co zwrócić uwagę przy zakupie i montażu

  Zarówno podczas zakupu, jak i montażu ogrodzenia z siatki drucianej warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, dzięki którym unikniemy błędów, oszczędzając przy tym czas i pieniądze. Przedstawiamy kilka praktycznych porad, które z pewnością okażą się pomocne podczas podejmowania decyzji związanej z wykonaniem ogrodzenia wokół domu.
 • Ile kosztuje i jak wykonać płot z siatki? Sprawdzamy dokładnie

  Bardzo popularnym rozwiązaniem staje się wykorzystanie ogrodzenia z siatki wokół posiadłości. O ile koszt wykonania jest bardzo niski, o tyle zachęcający staje się szybki i krótki czas realizacji płotu z siatki. Sprawdzamy, jak wykonać płot z siatki i ile nas to będzie kosztować.
 • NSA: Budowę płotu trzeba zgłosić staroście lub prezydentowi miasta

  NSA: Budowę płotu trzeba zgłosić staroście lub prezydentowi miasta

  Nie można stawiać płotu bez zgłoszenia tego staroście lub prezydentowi miasta - przypomniał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Nie zgodził się umorzyć grzywny mieszkańcowi Kazimierzy Wlk.(Świętokrzyskie), który zdjął siatkę, ale zostawił fundamenty płotu.
 • Skok przez płot, czyli kariera za granicą

  Skok przez płot, czyli kariera za granicą

  Francuscy studenci najchętniej aspirują do zrobienia międzynarodowej kariery w porównaniu z ich kolegami z uczelni na całym świecie - tak wynika z badania przeprowadzonego przez firmę Universum.
 • Pijana kobieta i płot...

  Pijana kobieta i płot...

  Dla wielu szowinistów "baba za kółkiem" jest szczytem motoryzacyjnego nieszczęścia.
 • Eksperci trafiali, ale kulą w płot

  Eksperci trafiali, ale kulą w płot

  W sporej mierze przez porażkę Wisły w Bełchatowie 18. kolejka okazała się być ciężkim orzechem do zgryzienia dla ekspertów INTERIA.PL i typerów z forum. Najlepiej spośród ekspertów wypadł Dariusz Wołowski, który przewidział rozstrzygnięcia trzech spotkań.
 • "Wniosek do Trybunału jest kulą w płot"

  "Wniosek do Trybunału jest kulą w płot"

  Wniosek do Trybunału Konstytucyjnego o rozstrzygnięcie sporu kompetencyjnego między premierem a prezydentem jest "kulą w płot" - uważa poseł Paweł Poncyljusz (PiS).
 • Prezydent za płotem

  Prezydent za płotem

  Uwięzili nam prezydenta, trzymają jak w klatce - mówią mieszkańcy Helu, pokazując przyjezdnym wysoki płot na betonowej podmurówce zwieńczony pasmami drutu kolczastego. Za płotem jest prezydencka rezydencja, ulubiona przez Lecha Kaczyńskiego.
 • 7-latek porwał samochód i uderzył w płot

  Siedmioletni chłopiec, korzystając z nieuwagi właściciela, porwał samochód zaparkowany przed domem. Niestety stracił panowanie nad kierownicą i pojazd po uderzeniu w płot dachował - informuje BBC News.
 • O jeden płot za daleko

  O jeden płot za daleko

  Pewien węgierski włamywacz obrał sobie zły cel na rabunek. Dostał się przez płot do posiadłości, w której akurat ćwiczyła mistrzyni szermierki.

Filmy - Płot (11)