płomień

Synonimy:
ogień,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Płomień (491)

Filmy - Płomień (25)

 • Artysta z Chin tworzy murale, używając płonącego drewna. Robi wrażenie!

  Artysta z Chin Wang Wenchao, znany jako Chao Ge, ma nietypowy sposób tworzenia. Swoje murale maluje za pomocą… płonącego węgla drzewnego. Marzył o tym od dziecka, ale rodzice nie pozwalali mu na to z powodu ognia. Chao Ge musi uważać w trakcie tworzenia, szczególnie na swoje włosy. Jego prace to zazwyczaj znaki zodiakalne i superbohaterowie. Imponujące?
 • Podpalacz w akcji. Tuż pod komisariatem

  Policja w Kalifornii zatrzymała 24-letniego mężczyznę oskarżonego o podpalenie radiowozu. Do zdarzenia doszło przed komisariatem policji w mieście Hawthorne. Całe zajście nagrały kamery monitoringu. Na filmie widać jak podpalacz podochodzi do zaparkowanego radiowozu, oblewa go łatwopalną substancją i podpala. Gdy samochód zaczyna się palić, sprawca oddala się na kilkanaście metrów i z oddali patrzy na płonące auto. (STORYFUL/x-news)
 • Młody buldog bawił się zapalniczką i wzniecił pożar

  10-miesięczny pies Archie z Melbourne postanowił pobawić się zapalarką do grilla, nie wiedział jednak, że może to spowodować pożar. Nagranie z monitoringu domowego zarejestrowało, jak zwierzak gryzie zapalniczkę, a po chwili na kanapie pojawiają się płomienie. Straż pożarna przyjechała w ciągu 20 minut i zdołała ugasić ogień. Nikomu nic się nie stało, jednak właścicielka mieszkania wyceniła straty na 40 tys. dolarów. Jak powiedziała, do pożaru doszło zaledwie cztery minuty po tym, jak wyszła z domu. (STORYFUL/x-news)
 • Ogromny pożar w centrum handlowym. Ogień strawił 60 pojazdów

  Do ogromnego pożaru doszło na jednym z parkingu przy centrum handlowym w Cork w Irlandii. Ogień strawił około 60 pojazdów. Służby nie ustaliły jak na razie, co wywołało pożar. (STORYFUL/x-news)