Film - Płock

Synonimy:
Płocku,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Płock (7)

 • Młode Kadry: Rozdano nagrody

  Młode Kadry: Rozdano nagrody

  7 równorzędnych nagród głównych przyznano twórcom uczestniczącym w zakończonym w sobotę w Płocku 5. Światowym Festiwalu Filmów Studenckich Młode Kadry 2010. W konkursie wzięło udział 50 obrazów z 22 krajów.
 • "Fenomen" absurdu

  "Fenomen" absurdu

  "Fenomen", reż. Tadeusz Paradowicz, Polska 2010, dystrybutor Kino Świat, premiera kinowa 7 maja 2010 roku.
 • Benefis Nowickiego w Płocku

  Benefis Nowickiego w Płocku

  Benefis na jubileusz 45-lecia pracy artystycznej aktora Jana Nowickiego oraz Koncert Polskiej Piosenki Filmowej z okazji 100-lecia polskiego kina będą najważniejszymi wydarzeniami IV Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Cinemagic.pl, który odbędzie się w Płocku w dniach od 19 do 21 czerwca.
 • Emir Kusturica w Polsce

  Emir Kusturica w Polsce

  Gwiazdą 3. Międzynarodowego Festiwalu Zawodów Filmowych, który potrwa od 20 do 22 czerwca w Płocku, będzie Emir Kusturica. Tym razem w roli muzyka. Na deser organizatorzy proponują spotkanie ze specami od efektów specjalnych m.in. do filmów o Harrym Potterze.
 • Festiwal filmów turystycznych

  Festiwal filmów turystycznych

  W Płocku zainaugurowano w czwartek II Międzynarodowy Festiwal Filmów Turystycznych. Do tegorocznej edycji przeglądu, który potrwa do soboty, zgłoszono ponad 100 produkcji z Polski i zagranicy. Festiwalowym projekcjom towarzyszyć będą seminaria, dyskusje, spotkania z autorami filmów i podróżnikami.
 • Krzysztof Zanussi: Jestem podróżnikiem

  Krzysztof Zanussi: Jestem podróżnikiem

  Statuetkę "Turysty 2006" - nagrodę specjalną I. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Turystycznych, który odbył się w Płocku, odebrał w sobotę, 23 września, Krzysztof Zanussi ("Persona non grata", "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową"). Nagrodę przyznano za całokształt pracy twórczej reżysera i jego ogromny wkład w budowanie pozytywnego wizerunku Polski w świecie.
 • Zawody filmowe w Płocku

  Zawody filmowe w Płocku

  Cinemagic.pl to I Międzynarodowy Festiwal Zawodów Filmowych, który odbędzie się od 31 sierpnia do 3 września 2006 roku w Płocku. Inicjatorem i pomysłodawcą imprezy jest nestor i legenda polskiej kaskaderki - Krzysztof Fus.