Raport drogowy - Płock

Synonimy:
Płocku,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Płock (4)

 • Relacja użytkownika Raportu Drogowego z okolic Płocka: Sytuacja nie jest ciężka. Jest tragiczna

  Relacja użytkownika Raportu Drogowego z okolic Płocka: Sytuacja nie jest ciężka. Jest tragiczna

  "Jest gorzej niż wam to przedstawiono. Sytuacja nie jest ciężka. Jest tragiczna" - pisze do nas mieszkanka gminy Budzanów w powiecie płockim, komentując wczorajsze raporty służb drogowych nt. zalegającego śniegu, który uniemożliwił poruszanie się niektórymi drogami w okolicach Płocka. - Robimy, co możemy - zapewniają w rozmowie z INTERIA.PL przedstawiciele gminy.
 • Mazowieckie: Trudne warunki na drogach w okolicach Płocka

  Mazowieckie: Trudne warunki na drogach w okolicach Płocka

  Z powodu zalegającego śniegu całkowicie lub częściowo nieprzejezdne są w czwartek niektóre drogi w okolicach Płocka (Mazowieckie), głównie drogi powiatowe. Do odśnieżania skierowano tam 52 jednostki sprzętu. Służby apelują o ograniczenie korzystania z samochodów.
 • Mazowieckie: W Płocku - czasowe utrudnienia na drodze krajowej nr 60

  Mazowieckie: W Płocku - czasowe utrudnienia na drodze krajowej nr 60

  Od 12 do 16 września kierowcy przejeżdżający przez centrum Płocka (Mazowieckie) napotkają tam na utrudnienia związane z remontem jezdni. W tym czasie nie będzie możliwy wjazd i wyjazd z ul. Bielskiej i biegnącej tamtędy drogi krajowej nr 60 Kutno-Ciechanów.
 • Tragiczny wypadek pod Glinojeckiem. Są ofiary

  Tragiczny wypadek pod Glinojeckiem. Są ofiary

  Pięć osób zginęło - w tym dwoje dzieci - a trzy zostały ranne na skutek czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych, do którego doszło dziś na drodze krajowej numer "7" pod Glinojeckiem na trasie Gdańsk-Warszawa (woj. mazowieckie) - poinformował rzecznik policji w Ciechanowie Leszek Goździewski. Droga jest już przejezdna.