plecak

Artykuły - Plecak (25)

 • Test Thule Subterra Travel Backpack 34L

  Test Thule Subterra Travel Backpack 34L

  Dobry plecak to podstawa każdej udanej podróży. Mieliśmy okazję przetestować Thule Subterra Travel Backpack o pojemności 34 litrów, który spełnia funkcje plecaka i torby podróżnej w jednym. Jak wypadł?
 • Męski plecak: Jak wybrać stylowy i funkcjonalny? Poradnik zakupowy

  Męski plecak: Jak wybrać stylowy i funkcjonalny? Poradnik zakupowy

  Nie tylko kobiety potrzebują miejsca na przechowywanie wszystkich potrzebnych danego dnia skarbów. Męskie torby już nikogo nie dziwią, ale czasami mogą okazać się nie do końca prktyczne. O wiele wygodniejszą alternatywą są plecaki, noszone nawet do eleganckich stylizacji. Najwięksi projektanci proponują nowe modele, które nie tylko są pojemne, ale także niezwykle stylowe.
 • ​Thule EnRoute Camera Backpack: Plecak nie tylko dla fotografów [test]

  ​Thule EnRoute Camera Backpack: Plecak nie tylko dla fotografów [test]

  Jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego - mówi stare porzekadło. Sprawdza się ono w wielu przypadkach, ale Thule EnRoute Camera Backpack to chlubny wyjątek plecaka, do naprawdę szerokiej gamy zastosowań.
 • Test plecaka Thule Subterra 23l

  Test plecaka Thule Subterra 23l

  Thule Subterra 23l to uniwersalny plecak, w którym zmieścimy laptopa, telefon, książkę i wszystkie niezbędne gadżety na miasto oraz niedalekie podróże. Dla kogo jest to produkt? Odpowiedź poznacie w naszym teście.
 • Dlaczego warto zainwestować w markową męską torbę lub plecak?

  Dlaczego warto zainwestować w markową męską torbę lub plecak?

  Inwestycja w markową torbę jest równie opłacalna, jak zakup eleganckich butów czy zegarka znanej firmy. Będzie ci służyć przez lata. Dla wielu mężczyzny wybór odpowiedniej torby lub plecaka może jednak być kłopotliwy. Czym kierować się przy zakupach, by produkt długo Cię satysfakcjonował?
 • Masz duszę włóczykija? Wybierz modny plecak na jesień

  Masz duszę włóczykija? Wybierz modny plecak na jesień

  Plecaki były do niedawna zapomniane i niedoceniane przez modę. Nie wyobrażano sobie, aby zabrać je gdzieś indziej niż na wycieczkę czy trening. Jednak ten dodatek wrócił do sklepów i od kilku sezonów nietrudno znaleźć modne plecaki na każdą okazję.
 • PUMA InCycle: Ubrania przyjazne środowisku

  PUMA InCycle: Ubrania przyjazne środowisku

  Marka PUMA wychodząc naprzeciw problemom z jakimi boryka się planeta Ziemia radykalnie zmieniła strategię swojego działania. Stała bardziej przyjazna dla przyrody wprowadzając surowe wymagania chroniące środowisko na każdym etapie produkcji i funkcjonowania firmy, oferując min. nową kolekcję produktów PUMA InCycle, które w stu procentach nadają się do recyklingu, wyprodukowane zostały w oparciu o zasady Fair Trade i stworzone w oparciu o biodegradowalne ekomateriały.
 • Plecak do przenoszenia rannych

  Plecak do przenoszenia rannych

  Firma Agilite stworzyła urządzenie ułatwiające ewakuację rannych z placu boju. Na czym polega innowacyjny wynalazek i kto może z niego skorzystać.
 • Plecak fotograficzny na jesienne miesiące

  Plecak fotograficzny na jesienne miesiące

  Plecak DCB308 to nowy produkt w ofercie Case Logic. Został on zrobiony z wysokiej jakości materiałów, a ponadto wyposażony w pokrowiec przeciwdeszczowy, zapewniający ochronę sprzętu nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.
 • Ile waży plecak twojego dziecka?

  Ile waży plecak twojego dziecka?

  W ponad 130 warszawskich szkołach podstawowych odbyło się ważenie tornistrów. Najcięższy ważył 8,5 kg. Tymczasem - według ekspertów - waga ta nie powinna przekraczać 10-15 proc. masy ciała dziecka.

Filmy - Plecak (4)

 • Jak spakować plecak w daleką podróż?

  Jak spakować plecak w daleką podróż? - Plecak ma być wygodny - zaznaczyła Hanna Jewsiewicka reżyser programu "Kobieta na krańcu świata" i podróżniczka. Co warto ze sobą zabrać? Jak działa przenośny prysznic? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Sposób na podróżowanie ze swoim kotem

  Od teraz kot może podróżować ze swoim właścicielem wszędzie, oglądając otaczający świat z bezpiecznej wysokości.
 • Czy kupiłbyś dziecku kuloodporny plecak?

  Czy kupiłbyś swojemu dziecku kuloodporny plecak, który mógłby uchronić go przed atakiem szaleńca? Chociaż może się to wydawać zaskakujące, taki "gadżet" zdobywa coraz większą popularność za Oceanem. Razem z innymi osobliwymi przedmiotami trafił on nawet do najmniejszego muzeum świata, które znajduje się w Nowym Jorku. Najmniejsze muzeum świata prezentuje kolekcję rzeczy, o jakich się wam nie śniło!
 • Ile waży plecak ucznia?

  Nie powinien więcej niż 3 kg, ale zdarza się, że dzieci dźwigają na swoich plecach nawet 12 kilogramów. Czy tak musi być?