'Plebania'

Artykuły - 'Plebania' (49)

 • "Plebanię" oglądało 4,1 mln osób

  "Plebanię" oglądało 4,1 mln osób

  "Plebania", która gościła na antenie Jedynki od 2000 roku, gromadziła przed telewizorami średnio 4,1 mln widzów. Od 30 stycznia miejsce produkcji zajął nowy serial - "Galeria".
 • Sylwester w "Plebanii"

  Sylwester w "Plebanii"

  To już 11. sylwester, który bohaterowie "Plebanii" będą hucznie obchodzić. Nie zabraknie szampana, zimnych ogni, życzeń i wyznań.
 • Ten serial zastąpi "Plebanię"!

  Ten serial zastąpi "Plebanię"!

  Znamy już nazwę serialu, który oficjalnie zastąpi "Plebanię" w wiosennej ramówce TVP 1 - będzie to "Galeria" - czyli telenowela, której akcja dzieje się w wielkim wrocławskim centrum handlowym.
 • Pożegnanie z "Plebanią"

  Pożegnanie z "Plebanią"

  Pięknie przystrojona prawdziwa choinka, ozdobiona kolorowymi światełkami. A pod nią góra prezentów. Odświętnie nakryty stół z białym obrusem, uginający się od wigilijnych potraw. W tak pięknej świątecznej oprawie, na planie serialu "Plebania" po raz ostatni świętowano wigilię Bożego Narodzenia. Po 11 latach emisji serial TVP znika z anteny.
 • "Plebania": To już 11. sylwester

  "Plebania": To już 11. sylwester

  O tym, jak czas szybko leci, najlepiej wiedzą aktorzy grający w "Plebanii". To już 11. Sylwester w serialu, który hucznie obchodzili w restauracji Krystyny. Nie mogło zabraknąć życzeń, obietnic, wyznań, ale także szampana, zimnych ogni, confetti i głośnego odliczania minut do rozpoczęcia 2012 roku. A jak minął ostatni rok u bohaterów?
 • Serialowa aktorka kandydatką do Senatu?

  Serialowa aktorka kandydatką do Senatu?

  Katarzyna Łaniewska, aktorka znana m.in. z serialu "Plebania", ma startować w Warszawie jako kandydatka PiS do Senatu - ujawnili politycy tego ugrupowania.
 • Powrócił do "Plebanii"

  Powrócił do "Plebanii"

  Po ośmiu latach Olgierd Łukaszewicz powrócił do serialu "Plebania". Książę Aleksander Lubieniecki przyjechał z Francji wraz z synem Xawerym, by znaleźć mu żonę, tutejszą parafiankę.
 • Wielkanoc w "Plebanii"

  Wielkanoc w "Plebanii"

  Przez lata w wielkanocnych odcinkach serialu było kolorowo, gwarnie i biesiadnie. Tym razem scenarzyści odeszli od koszyków ze święconką i pięknie udekorowanych stołów, a skupili się na religijnej misji proboszcza Antoniego (Włodzimierz Matuszak).
 • Natalia Lesz: Z kim romansuje w "Plebanii"?

  Natalia Lesz: Z kim romansuje w "Plebanii"?

  Gra w serialach, jednak skrzydła rozwija na scenie. Łapie wszystkie zawodowe szanse, ale pilnuje, aby nie przegapić w życiu tej najważniejszej - miłości.
 • "Plebania": Zrzuci sutannę?

  "Plebania": Zrzuci sutannę?

  Ksiądz Jakub z "Plebanii" ma złote serce, ale musi ponieść konsekwencje błędów młodości. - Błądzić jest rzeczą ludzką - tłumaczy swojego bohatera Krystian Wieczorek.