"Plebania"

Artykuły - "Plebania" (47)

 • Ten serial zastąpi "Plebanię"!

  Ten serial zastąpi "Plebanię"!

  Znamy już nazwę serialu, który oficjalnie zastąpi "Plebanię" w wiosennej ramówce TVP 1 - będzie to "Galeria" - czyli telenowela, której akcja dzieje się w wielkim wrocławskim centrum handlowym.
 • Pożegnanie z "Plebanią"

  Pożegnanie z "Plebanią"

  Pięknie przystrojona prawdziwa choinka, ozdobiona kolorowymi światełkami. A pod nią góra prezentów. Odświętnie nakryty stół z białym obrusem, uginający się od wigilijnych potraw. W tak pięknej świątecznej oprawie, na planie serialu "Plebania" po raz ostatni świętowano wigilię Bożego Narodzenia. Po 11 latach emisji serial TVP znika z anteny.
 • "Plebania": To już 11. sylwester

  "Plebania": To już 11. sylwester

  O tym, jak czas szybko leci, najlepiej wiedzą aktorzy grający w "Plebanii". To już 11. Sylwester w serialu, który hucznie obchodzili w restauracji Krystyny. Nie mogło zabraknąć życzeń, obietnic, wyznań, ale także szampana, zimnych ogni, confetti i głośnego odliczania minut do rozpoczęcia 2012 roku. A jak minął ostatni rok u bohaterów?
 • Serialowa aktorka kandydatką do Senatu?

  Serialowa aktorka kandydatką do Senatu?

  Katarzyna Łaniewska, aktorka znana m.in. z serialu "Plebania", ma startować w Warszawie jako kandydatka PiS do Senatu - ujawnili politycy tego ugrupowania.
 • Powrócił do "Plebanii"

  Powrócił do "Plebanii"

  Po ośmiu latach Olgierd Łukaszewicz powrócił do serialu "Plebania". Książę Aleksander Lubieniecki przyjechał z Francji wraz z synem Xawerym, by znaleźć mu żonę, tutejszą parafiankę.
 • Wielkanoc w "Plebanii"

  Wielkanoc w "Plebanii"

  Przez lata w wielkanocnych odcinkach serialu było kolorowo, gwarnie i biesiadnie. Tym razem scenarzyści odeszli od koszyków ze święconką i pięknie udekorowanych stołów, a skupili się na religijnej misji proboszcza Antoniego (Włodzimierz Matuszak).
 • Natalia Lesz: Z kim romansuje w "Plebanii"?

  Natalia Lesz: Z kim romansuje w "Plebanii"?

  Gra w serialach, jednak skrzydła rozwija na scenie. Łapie wszystkie zawodowe szanse, ale pilnuje, aby nie przegapić w życiu tej najważniejszej - miłości.
 • "Plebania": Zrzuci sutannę?

  "Plebania": Zrzuci sutannę?

  Ksiądz Jakub z "Plebanii" ma złote serce, ale musi ponieść konsekwencje błędów młodości. - Błądzić jest rzeczą ludzką - tłumaczy swojego bohatera Krystian Wieczorek.
 • Natalia Lesz w "Plebanii"

  Natalia Lesz w "Plebanii"

  Popularna piosenkarka Natalia Lesz kontynuuje karierę aktorską. Wokalistkę będzie można wkrótce zobaczyć w serialu "Plebania".
 • Romans w "Plebanii"?

  Romans w "Plebanii"?

  Niedawno Aleksandra Woźniak dołączyła do serialu "Plebania". Gra Jagnę, wnuczkę Adeli (Alina Janowska).