plaża

Artykuły - Plaża (66)

Filmy - Plaża (52)

 • Plażowicz wymyślił nietypowy sposób na schłodzenie. Hit!

  Pewien wypoczywający na plaży mężczyzna był już tak zmęczony upałem, że poprosił kolegę o pomoc w schłodzeniu. Ów kolega, siedząc wygodnie w motorówce miał za zadanie siłą silnika wzbić w powietrze przyjemną, wodną bryzę, która jak po sznurku skierowałaby się w stronę plażowicza. I rzeczywiście tak się stało, tyle tylko, że zamiast przyjemnej bryzy w stronę mężczyzny popędził wodny żywioł, którego nie powstydziłby się żaden strażacki wąż! Zobaczcie to na własne oczy i oceńcie, czy było warto.
 • Stado dzikich koni szukające ochłody podczas upału wykąpało się w Oceanie Atlantyckim

  Ludzie wypoczywający na plaży byli świadkami niezwykłego zdarzenia. Stado dzikich koni szukające ochłody podczas upału wykąpało się w Oceanie Atlantyckim. - Pierwszy raz od 10 lat widziałam konie bawiące się w oceanie - powiedziała Karen DePace, autorka nagrania mieszkająca w stanie Maryland.
 • Bezpiecznie na plaży. Ten przenośny ring pomoże zachować dystans społeczny

  Oto sposób na zachowanie dystansu podczas plażowania. Firma z New Jersey zaprezentowała przenośne ringi, które można rozłożyć na piasku. Pozwalają na wydzielenie swojej strefy w bezpiecznej odległości od innych. Jego obwód ma długość 12 metrów. Przeznaczony dla dwóch osób ring można kupić za 32 dolary. (RUPTLY/x-news)
 • Ten kurczak uwielbia pływać

  Ten kurczak uwielbia pływać. Urocze zwierzątko wraz z właścicielem spędziło słoneczny dzień na plaży. David zabrał kurczaka do wody, gdzie wykazał się swoimi umiejętnościami pływackimi. (STORYFUL/x-news)