Film - PlayStation Vita

Synonimy:
PlayStation,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - PlayStation Vita (7)

 • Chcesz być gwiazdą kina? Teraz masz okazję

  Chcesz być gwiazdą kina? Teraz masz okazję

  Miłośnicy srebrnego ekranu, którzy marzyli o przeżyciu filmowej przygody teraz mogą spełnić swoje marzenia. Powstała gra komputerowa, która pozwala graczom poczuć się prawdziwymi gwiazdami kina.
 • Krzysztof Ibisz rozkręca imprezę

  Krzysztof Ibisz rozkręca imprezę

  Już we wrześniu Krzysztof Ibisz zaprosi do udziału w nowej, spektakularnej zabawie dla całej rodziny - Start the Party!.Dziennikarz jest kolejną polską gwiazdą, która uczestniczy w lokalizacji najnowszych gier na PlayStation.
 • Jet Li na PlayStation

  Jet Li na PlayStation

  Jet Li, mistrz wschodnich sztuk walki, znany z ról w takich filmach, jak "Zabójcza broń 4", "Romeo musi umrzeć", "Pocałunek smoka", "Tylko jeden", zadebiutuje niedługo w nowej roli. Tym razem aktor "wystąpi" w grze, która ukaże się na PlayStation.
 • Pierce Brosnan na PlayStation

  Pierce Brosnan na PlayStation

  Pierce Brosnan zgodził się "wypożyczyć" swój wizerunek twórcom gry opowiadającej o przygodach Jamesa Bonda. Firma Electronic Arts wykorzysta twarz i sylwetkę aktora w grze zatytułowanej "James Bond 007: NightFire", która ma zadebiutować na światowych rynkach 22 listopada, w dniu premiery filmu "Die Another Day", dwudziestej historii o najsłynniejszym agencie Jej Królewskiej Mości.
 • "Władca pierścieni": Powstaje gra i plakat "Dwóch wież"

  "Władca pierścieni": Powstaje gra i plakat "Dwóch wież"

  Rozpoczęły się prace nad przeniesieniem fabuły drugiej części tolkienowskiej trylogii do świata gier komputerowych. Twórcy filmu "Władca pierścieni: Dwie wieże" współpracują przy tworzeniu wersji obrazu przeznaczonej na konsole PlayStation 2 i Game Boy Advance. W Internecie pojawił się natomiast opis być może ostatecznej wersji plakatu do filmu Petera Jacksona.
 • "Szybcy i wściekli" na PlayStation

  "Szybcy i wściekli" na PlayStation

  Wytwórnia Universal Studios Interactive ogłosiła, iż nabyła prawa do wydania gry video, przeznaczonej na konsolę PlayStation 2, zainspirowanej historią opowiedzianą w filmie "Szybcy i wściekli". Podobno na ekranach pojawią się postaci i pojazdy, które oglądać można nie tylko w przeboju Roba Cohena, lecz również w przygotowywanym sequelu historii. Gracze będą mogli na własnej skórze przekonać się, jaką mocą dysponują "podrasowane" pojazdy, a także jak niebezpieczny jest świat wyścigów samochodowych.
 • James Bond, PlayStation i grupa Bond

  James Bond, PlayStation i grupa Bond

  Już niedługo posiadacze konsoli PlayStation 2 będą mogli stać się Jamesem Bondem. Mają powody do radości, gdyż gra opowiadająca o najnowszych przygodach 007, będzie dostępna tylko na tym nośniku. "Agent Under Fire" rozgrywać się ma aż w 10 egzotycznych lokalizacjach.