Nowe Technologie - PlayStation Vita

Synonimy:
PlayStation,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - PlayStation Vita (113)

 • Nissan GT-R sterowany za pomocą pada do PS4

  Nissan GT-R sterowany za pomocą pada do PS4

  Brytyjski oddział firmy Nissan skonstruował ekstremalny, zdalnie sterowany samochód dla graczy — Nissana GT-R/C.
 • PlayStation VR do przetestowania w polskich miastach

  PlayStation VR do przetestowania w polskich miastach

  Najnowsze gogle wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR będą już wkrótce dostępne do przetestowania na przedpremierowych pokazach w centrach handlowych, w największych miast Polski.
 • Nowa, mniejsza i lżejsza wersja PlayStation 3

  Nowa, mniejsza i lżejsza wersja PlayStation 3

  Podczas tegorocznych targów Tokyo Game Show Sony Computer Entertainment ogłosiło nowy model systemu PlayStation 3. Cechą charakterystyczną zaprezentowanej wersji będzie odświeżony wygląd. Nowa wersja konsoli będzie dostępna w sklepach od września 2012 r. w Europie.
 • Playstation 4 ze wsparciem rozdzielczości 4K?

  Playstation 4 ze wsparciem rozdzielczości 4K?

  Pojawiły się właśnie ciekawe doniesienia z obozu Sony, dotyczące obsługi przez nadchodzącą konsolę Playstation 4, rozdzielczości 4K (rozdzielczość 4096 x 3112 lub 4096 x 2160 - czyli czterokrotnie lepsza niż Full HD).
 • Podłącz do konsol Xbox 360 oraz PlayStation 3 klawiaturę i myszkę

  Podłącz do konsol Xbox 360 oraz PlayStation 3 klawiaturę i myszkę

  Konsole do gier cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Nieodłącznym atrybutem tych urządzeń jest gamepad. Ale konsola może być także obsługiwana przez klawiaturę i myszkę.
 • Kazuo Hirai nowym CEO Sony

  Kazuo Hirai nowym CEO Sony

  Od jakiegoś czasu spekulowano na temat nowego CEO Sony. Poszukiwania zostały zakończone, a nowym prezesem firmy został Kazuo Hirai, osoba dobrze znana w kręgach japońskiego giganta.
 • Nie szukajcie PlayStation Vita pod choinką

  Nie szukajcie PlayStation Vita pod choinką

  Sony oficjalnie potwierdziło termin pojawienia się swojej najnowszej przenośnej konsoli w Europie oraz ceny jej obu wersji: z łącznością Wi-Fi oraz 3G i Wi-Fi. Japończycy nie dali nam powodów do zadowolenia.
 • Następca PSP nazywa się PS Vita

  Następca PSP nazywa się PS Vita

  Prawie pół roku temu w Tokio Sony pokazało światu swoją nową przenośną konsolę do gier, następcę PlayStation Portable. Teraz już wiemy, jak będzie się nazywać i ile będzie kosztować.
 • Telewizor PlayStation 3D do grania w 2 osoby

  Telewizor PlayStation 3D do grania w 2 osoby

  Podczas targów E3 W Los Angeles Sony naprawdę zapowiedziało telewizor dedykowany graczom. Będzie pozwalał na granie w dwie osoby bez dzielenia ekranu. Szkoda tylko, że jest tak mały.
 • Jak powinni postępować użytkownicy PSN

  Jak powinni postępować użytkownicy PSN

  Kaspersky Lab przedstawia zalecenia dla wszystkich użytkowników sieci PlayStation Network, która kilka dni temu została skutecznie zaatakowana przez cyberprzestępców. W wyniku włamania w ręce przestępców mogły wpaść kompletne dane osobowe, loginy i hasła, a także szczegółowe informacje dotyczące kart płatniczych.