mobtech - PlayStation Vita

Synonimy:
PlayStation,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - PlayStation Vita (12)

 • PS4 PlayLink - nowe trzy tytuły na smartfony

  PS4 PlayLink - nowe trzy tytuły na smartfony

  PlayLink dla PlayStation 4 wzbogacił się o trzy nowe gry: SingStar Celebration, w którym zadaniem graczy jest zaśpiewać największe hity, zwariowany quiz Wiedza To Potęga, gdzie wykazać się trzeba informacjami z różnych dziedzin i refleksem oraz mroczny thriller Ukryty Plan dla fanów filmowych doświadczeń. Wszystkie wymienione gry dostępne są w pełnej, polskiej wersji językowej.
 • PlayStation App - z konsoli na smartfona

  PlayStation App - z konsoli na smartfona

  Firma Sony zaprezentowała aplikację PlayStation App, która umożliwi przesyłanie informacji o wybranych grach na smartfona.
 • Smartfony z Androidem będą jak PS Vita?

  Smartfony z Androidem będą jak PS Vita?

  Chociaż PlayStation Vita nie podbiła rynku, a jej sprzedaż okazała się niższa od przewidywań, urządzenie wprowadziło jedną ciekawą rzecz – dotykowy panel z tyłu obudowy. Wygląda na to, że Google myśli o podobnym rozwiązaniu.
 • HTC - pierwszy oficjalny partner PlayStation Mobile

  HTC - pierwszy oficjalny partner PlayStation Mobile

  Tajwański HTC będzie pierwszym producentem, który umożliwi korzystanie z platformy PlayStation Mobile, wcześniej nazywaną PlayStation Suite.
 • PS Vita 3G w ofercie sieci PLAY

  PS Vita 3G w ofercie sieci PLAY

  Sony Computer Entertainment Polska i PLAY ogłosiły strategiczne partnerstwo, które da sieci Play pozycję głównego dostawcy łączności 3G dla PlayStation Vita w Polsce.
 • Xperia Play - sprawdzamy "PlayStation Phone"

  Xperia Play - sprawdzamy "PlayStation Phone"

  Sony Ericsson wreszcie, w pełni oficjalnie, zaprezentował światu Xperia Play, czyli długo wyczekiwany "PlayStation Phone". Mieliśmy go szansę sprawdzić. Jakie są nasze wrażenia?
 • Xperia PlayStation Phone w rękach recenzentów

  Xperia PlayStation Phone w rękach recenzentów

  Sony Ericsson Xperia PlayStation Phone powraca po raz kolejny. Tym razem znalazł się w rękach pierwszych recenzentów. My możemy podziwiać nagrane przez nich filmy. Przy okazji dowiadujemy się kilku nowych danych na temat specyfikacji urządzenia.
 • Sony Ericsson Xperia Play - czyli PlayStation Phone

  Sony Ericsson Xperia Play - czyli PlayStation Phone

  Najnowszy telefon-konsola, znany jako Sony Ericsson Xperia Play jest w rękach chińskiego portalu IT168. Zapewne wiele osób wyczekiwało prezentacji tego smartfona podczas tegorocznego CES. Tak się jednak nie stało, lecz w zamian za to mamy jego obszerną galerię oraz garść nowych informacji.
 • Nachodzi telefon PlayStation?

  Nachodzi telefon PlayStation?

  Jak bumerang wrócił temat smartfona zintegrowanego z PlayStation (lub też odwrotnie). Możliwe, że w niedługim czasie ta długo oczekiwana perełka trafi na rynek.
 • Sony Ericsson i Google robią komórkę "do gier"

  Sony Ericsson i Google robią komórkę "do gier"

  Sony Ericsson oraz Google prawdopodobnie pracują nad pierwszym telefonem z systemem Android 3.0. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że ten telefon będzie to prawdopodobnie "komórkowy odpowiednik" PlayStation.

Filmy - PlayStation Vita (1)

 • Testownia: PlayStation Vita

  PlayStation Vita - testujemy konsolę, która nadaje się nie tylko do grania, ale także do multimediów oraz korzystania z internetu
 • Testownia: PlayStation Vita

  PlayStation Vita - testujemy konsolę, która nadaje się nie tylko do grania, ale także do multimediów oraz korzystania z internetu