PlayStation Vita

Synonimy:
PlayStation,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - PlayStation Vita (2301)

 • PlayStation Vita - to koniec tej konsoli

  PlayStation Vita - to koniec tej konsoli

  ​Jeśli mieliście nadzieję, ze handheld Sony będzie jeszcze rozwijany i otrzyma w przyszłości nowe gry, mamy dla was złą wiadomość.
 • Sony ma pobierać pieniądze od deweloperów za udostępnianie opcji cross-play na konsolach PlayStation

  Sony ma pobierać pieniądze od deweloperów za udostępnianie opcji cross-play na konsolach PlayStation

  Jak wynika z dokumentów, które trafiły do sądu w wyniku sporu Epic Games z Apple, Sony ma pobierać od deweloperów opłaty za opcję cross-play, jeśli nie zostaną spełnione konkretne wymogi dotyczące liczby godzin czy osiągniętych przychodów.
 • PlayStation wybrało pierwszą siedzibę z myślą o barach

  PlayStation wybrało pierwszą siedzibę z myślą o barach

  ​Menedżerowie japońskiego koncernu podczas poszukiwania idealnego miejsca uważali podobno lokację, w okolicy której znajdowało się dużo barów, otwartych do późnego wieczora. Priorytety.
 • 10 gier z PlayStation 4, które warto uruchomić na PlayStation 5

  10 gier z PlayStation 4, które warto uruchomić na PlayStation 5

  ​Osoby planujące zakup PlayStation 5 mają problem. Konsole są dostępne w bardzo ograniczonych ilościach.
 • Sony precyzuje daty premier kilku gier

  Sony precyzuje daty premier kilku gier

  ​Sony pojawiło się na konferencji CES, gdzie sprecyzowało daty premier kilku nadchodzących tytułów na konsole PlayStation. W większości przypadków nadal są to dość mało konkretne terminy, lecz dobrze jest widzieć, że niektóre z zapowiedzianych już tytułów nadal powstają i mają się dobrze.
 • Gra na PS1 ukończona po 20 latach

  Gra na PS1 ukończona po 20 latach

  ​Mały zespół deweloperów z Japonii w 1998 roku przez osiem miesięcy pracował nad grą wideo pod nazwą Magic Castle. Powstałą w ten sposób wersję testową wysłano do siedmiu wydawców, w tym do Sony. Żaden nie był zainteresowany, więc koncept tytułu na pierwsze PlayStation porzucono.
 • Cyberpunk 2077. Sony Interactive Entertainment usuwa grę ze sprzedaży na PlayStation Store. Duży spadek kursu akcji CD Projekt

  Cyberpunk 2077. Sony Interactive Entertainment usuwa grę ze sprzedaży na PlayStation Store. Duży spadek kursu akcji CD Projekt

  Gra Cyberpunk 2077 została do odwołania usunięta ze sprzedaży na PlayStation Store - poinformował CD Projekt. W reakcji na decyzję Sony kurs akcji polskiej firmy spadał na otwarciu aż o 16 procent.
 • Xbox, PlayStation i Nintendo łączą siły, by chronić graczy

  Xbox, PlayStation i Nintendo łączą siły, by chronić graczy

  ​Sony, Microsoft i Nintendo jednocześnie podzielili się wczoraj na swoich stronach internetowych komunikatem, w którym trójka producentów konsol przedstawia filary inicjatywy mając na celu poprawienie bezpieczeństwa użytkowników na urządzeniach z rodziny Xbox, PlayStation i Switch.
 • Nawet szef PlayStation Studios stawia PS5 do góry nogami

  Nawet szef PlayStation Studios stawia PS5 do góry nogami

  ​PlayStation 5 to pod względem wyglądu dość dziwna, futurystyczna konsola, z płynnymi krzywiznami i kształtami ogromnej obudowy. Jak jednak ją postawić? Pozycja w pionie jest oczywista, ale okazuje się, że z ułożeniem horyzontalnym problemy mają nawet wysokiego szczebla pracownicy Sony.
 • Sekretna funkcja PlayStation odkryta dopiero po 26 latach

  Sekretna funkcja PlayStation odkryta dopiero po 26 latach

  ​Jeden z użytkowników pierwszego PlayStation odkrył sekretną funkcję konsoli Sony po 26 latach. Wiąże się ona z kartą pamięci i zapisanymi na niej danymi.

Filmy - PlayStation Vita (5)