playstation 3

Artykuły - Playstation 3 (890)

Filmy - Playstation 3 (7)

 • Deep Down

  Nowa gra Capcomu oparta jest na next-genowym silniku o kodowej nazwie Panta Rhei i opracowywana specjalnie z myślą o konsoli PlayStation 4. Na pierwszy rzut oka pokazane demo wydaje się animacją CGI, ale… najprawdopodobniej znalazły się w nim także fragmenty gameplayu, na co wskazują chociażby elementy interfejsu.
 • inFAMOUS: Second Son

  InFamous: Second Son to nowa odsłona cyklu InFamous tworzona z myślą o konsoli PlayStation 4 - z innym superbohaterem, osadzona w innym mieście, z dużo mroczniejszym klimatem.
 • PlayStation 4: Nowa konsola do gier zapowiedziana!

  ​Po wielu miesiącach oczekiwania - i licznych przeciekach, jakie miał miejsce na przestrzeni ostatnich kilku tygodni - japoński koncern Sony, zaprezentował światu swoją nową konsolę stacjonarną. Nosi nazwę PlayStation 4 i jeszcze w tym roku zastąpi PlayStation 3.
 • Hitman: HD Trilogy - nowy trailer

  Hitman HD Trilogy to zestaw poprzednich części serii Hitman - Hitman 2: Cichy Zabójca, Hitman: Kontrakty oraz Hitman: Krwawa Forsa połączone w śmiertelnej Kolekcji HD na konsole PlayStation 3 i Xbox'a 360. Hitman HD Trilogy zawiera również Hitman: Sniper Challenge.