Play

Artykuły - Play (126)

 • RCS (Rich Communication Services) w sieci Play - czy to "następca SMS-ów"?

  RCS (Rich Communication Services) w sieci Play - czy to "następca SMS-ów"?

  Obsługa długich komunikatów tekstowych, załączanie multimediów czy informacja o dostarczeniu i odczytaniu wiadomości – to tylko niektóre z elementów Czatu RCS (Rich Communication Services). Przez wiele osób usługa jest określana jako "Następca SMS-ów". Usługa pojawiła się w ramach sieci Play.
 • ​Kenbourne i Tollerton sprzedają 25 mln akcji Play- Bloomberg

  ​Kenbourne i Tollerton sprzedają 25 mln akcji Play- Bloomberg

  Kenbourne i Tollerton w procesie przyspieszonej budowy księgi popytu na akcje Play sprzedali łącznie 25 mln akcji, a cena akcji w ofercie wyniosła 28 zł - poinformowała w czwartek spółka. Wystawione na sprzedaż akcje stanowią ok. 9,7 proc. kapitału zakładowego spółki.
 • Play ma przedwstępną umowę zakupu Virgin Mobile Polska za 60,7 mln zł

  Play ma przedwstępną umowę zakupu Virgin Mobile Polska za 60,7 mln zł

  P4 sp. z o.o., spółka zależna Play Communications, podpisała przedwstępną umowę nabycia 100 proc. udziałów w Virgin Mobile Polska za 60,7 mln zł - poinformował Play Communication w środowym komunikacie.
 • Roksana Węgiel zgłoszona do Komisji Etyki Reklamy. O co chodzi?

  Roksana Węgiel zgłoszona do Komisji Etyki Reklamy. O co chodzi?

  W okresie świątecznym ubiegłego roku Roksana Węgiel była bohaterką jednej z reklam. Nagranie z jej udziałem zostało zgłoszone do Komisji Etyki Reklamy.
 • Pierwsze miasto 5G w Polsce z Play

  Pierwsze miasto 5G w Polsce z Play

  Play podpisał memorandum z Miastem Gdynia, na mocy którego zostanie uruchomiona największa na skalę krajową sieć 5G. Wdrażając dynamiczne współdzielenie częstotliwości wraz z funkcjonalnością synchronizacji czasu na ponad 100 stacjach bazowych na obszarze aglomeracji trójmiejskiej.
 • Ceny usług mobilnych będą rosnąc?

  Ceny usług mobilnych będą rosnąc?

  Prezes Jean-Marc Harion spodziewa się w długim terminie wzrostu cen usług mobilnych w Polsce. - Jesteśmy pewni, że w dłuższej perspektywie ceny będą stopniowo rosnąć z dwóch powodów: coraz większego zużycia danych i ewolucji otoczenia gospodarczego - powiedział prezes podczas telekonferencji dla analityków.
 • UOKiK: P4, który jest operatorem Play, zgłosił wniosek o przejęcie 3S

  Spółka P4 - operator Play - zgłosiła zamiar przejęcia firmy 3S, której działalność koncentruje się na oferowaniu klientom biznesowym stacjonarnych usług telekomunikacyjnych - poinformował UOKiK na swojej stronie internetowej.
 • Główne indeksy odnotowały niewielkie spadki; Play na rocznych szczytach

  Główne indeksy odnotowały niewielkie spadki; Play na rocznych szczytach

  Główne indeksy warszawskiej giełdy oscylowały we wtorek wokół zamknięcia z poniedziałku. Play Communications był liderem wzrostów ze spółek WIG20, osiągając najwyższy poziom od maja 2018 r. Mocno spadły akcje CCC po danych o sprzedaży w maju.
 • PLAY NOW - startuje telewizja sieci PLAY

  PLAY NOW - startuje telewizja sieci PLAY

  ​Zgodnie z zapowiedziami, po niespełna dwóch miesiącach od ogłoszenia testów nowej usługi telewizyjnej (21.02.2019 operator rozpoczął ogólnopolskie testy usługi) PLAY startuje z telewizją w nowej odsłonie i z zupełnie nowym podejściem - pozwalając klientowi swobodnie i wygodnie wybierać najlepsze treści, bez długich zobowiązań, w dowolnym momencie, bez względu na to, z jakiego internetu korzysta i kto jest jego dostawcą.
 • Sklep Google Play od lat zainfekowany programem szpiegującym

  Fałszywe włoskojęzyczne aplikacje serwisowe, udostępniane przez operatorów telefonii komórkowej, okazały się inwazyjnym oprogramowaniem szpiegującym, omijającym skutecznie filtry internetowego sklepu Google Play. Zakrojone na szeroką skalę działania hakerskie doprowadziły do zainfekowania sklepu i stan ten utrzymywał się przez wiele miesięcy.

Filmy - Play (1)

 • Play kontra Orange, co dalej z walką o pozycję lidera?

  Play ma 14,3 mln klientów, co daje 27 proc. udział w rynku. I jest graczem numer dwa. Różnice pomiędzy czterema firmami są niewielkie, dlatego możliwy jest atak na pozycję lidera, którym jest Orange.