Platforma Obywatelska

Synonimy:
Obywatelska, Platforma PO po
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Platforma Obywatelska (8455)

Filmy - Platforma Obywatelska (172)

 • G. Schetyna komentuje wynik komitetu R. Dutkiewicza

  - To jest porażka tych, którzy nie rozumieją, że w wyborach trzeba szukać tego, co wspólne i integrować wyborców – ocenił Grzegorz Schetyna. Przewodniczący Platformy Obywatelskiej odniósł się do wyniku wyborczego komitetu Rafała Dutkiewicza, który choć dostał ponad 90 tys. głosów, to nie uzyskał ani jednego mandatu do sejmiku województwa dolnośląskiego. - Te głosy zostały zmarnowane, bo nie zbudowały większości Koalicji Obywatelskiej – stwierdził Schetyna. (TVN24/x-news)
 • Rafał Grupiński: Nie powiem, że zaczął się koniec PiS-u, to byłoby zbyt optymistyczne

  "Nie popełniliśmy błędu. Z wszystkich wyników wyborczych, także wyników sejmikowych, wynika, że poparcie dla PO i Koalicji Obywatelskiej - razem z Nowoczesną - wzrosło wszędzie. PSL nie okazał się tak słaby, jak sądzono, ale okazał się o wiele słabszy, niż był. Wygraliśmy w dużych miastach, a w sejmikach zwiększyliśmy swój stan posiadania (…). Myślę, że 10 sejmików jest w naszym zasięgu" - powiedziała Rafał Grupiński, komentując wybory samorządowe.
 • Schetyna: Nie dostaniecie samorządów. Wygramy te wybory

  Grzegorz Schetyna wytyka błędy, złą wolę i potknięcia obecnej władzy i przekonuje, że Koalicja Obywatelska wygra wybory samorządowe. Szef PO przemawiał na konwencji wyborczej w Pile. Chwalił tam wystawionych wspólnie z innymi ugrupowaniami kandydatów do samorządu i odniósł się też do kolejnych ujawnianych nagrań kelnerów z nielegalnie podsłuchanymi rozmowami Mateusza Morawieckiego. (TVN24/x-news)
 • "Niech to będzie przestroga". D. Tusk o nagraniach z M. Morawieckim z restauracji "Sowa i Przyjaciele"

  - Niech to będzie przestroga dla wszystkich, którzy przy tego typu okazjach z faryzejskim zacięciem potrafią brutalnie atakować swoich oponentów, a kiedy to trafia także ich, zapominają wszystko to co działo się wcześniej – tak Donald Tusk odniósł się do ujawnionych nagrań z restauracji „Sowa i Przyjaciele”, na których wypowiadał się premier Mateusz Morawiecki. (TVN24/x-news)