platforma n

Artykuły - Platforma n (25)

 • Nowa oferta platformy nc+

  Nowa oferta platformy nc+

  17 września dostępny na platformie nc+ kanał Discovery World pojawi się w nowej odsłonie jako Discovery Turbo Xtra. Z kolei od 1 października AXN Sci-fi i AXN Crime zmienią nazwy na odpowiednio AXN White i AXN Black. Ponadto ofertę nc+ od września wzbogacają dwa całkowicie nowe kanały: TVP Regionalna i PULS 2.
 • NSA rozstrzygnął spory TVN z izbą skarbową o koszty dot. platformy n

  NSA rozstrzygnął spory TVN z izbą skarbową o koszty dot. platformy n

  Spółka TVN S.A. przegrała w środę w Naczelnym Sądzie Administracyjnym dwie sprawy podatkowe związane z transakcją nabycia udziałów w spółce będącej właścicielem platformy cyfrowej n. Wygrała sprawę dotyczącą kosztów zakupu dekoderów.
 • Automatyczna migracja abonentów n i CYFRY+ do nc+

  Automatyczna migracja abonentów n i CYFRY+ do nc+

  Wraz ze startem platformy nc+ rozpoczął się również trudny proces migracji dotychczasowych abonentów. Klienci n oraz CYFRY+ otrzymują pisma z propozycjami zmiany oferty. Żeby było jasne: nie dotyczy to wszystkich klientów, bo część obecnych abonentów może pozostać do końca umowy na starych warunkach. Cała akcja migracji budzi ogromne emocje i falę niechęci do nowej platformy nc+, choć to raczej problemy z komunikacją. Czy każdy dostanie ofertę „nie do odrzucenia”?
 • Zamieszanie z komunikatem platformy n. Nadawcy zaskoczeni

  Zamieszanie z komunikatem platformy n. Nadawcy zaskoczeni

  Niespodziewanie ze strony internetowej platformy n usunięto komunikat o zmianach programowych w jej ofercie na początku kwietnia. Informacja pojawiła się w dziale Informacje prasowe 14 marca, jednak już następnego dnia nie było po niej żadnego śladu.
 • Koniec kanałów nPremium HD oraz Wojna i Pokój

  Koniec kanałów nPremium HD oraz Wojna i Pokój

  Operatorzy telewizji kablowych (m.in. TVK-Net i Telewizja Kablowa Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej) w wydanych komunikatach informują swoich abonentów, iż spółka ITI Neovision Sp. z o.o. poinformowała o zaprzestaniu nadawania kanałów nPremium HD, nPremium2 HD, nPremium3 HD oraz nPremium4 HD z dniem 5 kwietnia 2013 roku. Nadawanie zakończy wtedy również kanał Wojna i Pokój.
 • 38 telewizorów Samsunga certyfikowanych przez CYFRĘ+ i n

  38 telewizorów Samsunga certyfikowanych przez CYFRĘ+ i n

  Platformy satelitarne CYFRA+ i platforma n certyfikowały 38 telewizorów firmy Samsung dla odbioru swoich usług. Pełną listę modeli oraz skrócony przewodnik instalacji i obsługi można znaleźć pod adresem: www.bezdekodera.samsung.pl.
 • Platforma n wprowadza totalny chaos w dekoderach

  Platforma n wprowadza totalny chaos w dekoderach

  Kilka dni temu operator zmienił numerację kanałów we wszystkich swoich dekoderach. O ile początkowo nie widziałem w tym nic złego, to po chwilowym używaniu nbox recordera mam ochotę rozwiązać umowę...
 • Decyzja w sprawie wielkiej fuzji na początku lata?

  - TVN optymistycznie zakłada, że decyzja UOKiK dotycząca połączenia platformy "n" i Cyfry Plus może nastąpić na początku lata - poinformował podczas konferencji Markus Tellenbach, prezes TVN.
 • Tele-media: Jak fuzja dwóch branż zmieni życie

  Tele-media: Jak fuzja dwóch branż zmieni życie

  Stary porządek odchodzi do przeszłości. Operatorzy telekomunikacyjni przestają być tylko dostawcami infrastruktury, a stają się dostawcami rozrywki, przejmującymi spółki medialne. Zapowiadana przez futurologów biznesu era walki wszystkich ze wszystkimi na rynku mediów i telekomunikacji właśnie nadeszła.
 • Platforma N wprowadza nową usługę Multidoom HD

  Platforma N wprowadza nową usługę Multidoom HD

  Platforma N wprowadza nową usługę Multidoom HD, dzięki której programy będzie można oglądać na dwóch telewizorach.