Platforma cyfrowa nc+

Artykuły - Platforma cyfrowa nc+ (18)

 • Platformy cyfrowe powinny otworzyć się na młodych

  Platformy cyfrowe powinny otworzyć się na młodych

  W ostatnich dniach sierpnia rynek płatnej telewizji nieco przyspiesza. Kończy się sezon ogórkowy i wychodzą na światło dzienne ciekawe informacje. Na przykład o tym, że nc+ straciła w ciągu roku 14 tysięcy abonentów. To w pewnym sensie dotkliwa strata w momencie, kiedy rynek jest nasycony i liczy się satysfakcja każdego, nawet pojedynczego klienta. Rynek platform cyfrowych jest jednak tak zbudowany, że jedni odchodzą, a drudzy przychodzą. Tych nowych można przyciągnąć niskimi cenami, atrakcyjnymi promocjami czy też odpowiednim wizerunkiem. Czy platforma nc+ stanęła na wysokości zadania?
 • Będzie pakiet sportowy w platformie nc+?

  Będzie pakiet sportowy w platformie nc+?

  Platforma cyfrowa nc+ może uruchomić osobny pakiet dla fanów sportu. Abonenci pakietów z CANAL+, którzy przedłużają obecnie z nią umowę, mogą zatrzymać nieodpłatny dostęp do kanałów z HBO i Cinemax. Konsultanci informują ich jednak, że po przedłużeniu umowy stracą dostęp do kanału Sportklub. Ten już jest oferowany w opcji dodatkowej Man Pack z Zest TV, FightBox, Motowizją, History HD, H2 HD, Adventure HD i Hustler HD. Niewykluczone, że na tym zmiany się nie skończą i powstanie specjalny pakiet sportowy.
 • Platforma nc+ przechodzi na DVB-S2/MPEG-4

  Platforma nc+ przechodzi na DVB-S2/MPEG-4

  ​Platforma nc+ konsekwentnie zmierza do zakończenia procesu, jakim jest przejście na standard DVB-S2/MPEG-4. Tym samym kończy się okres równoległej transmisji sygnałów w standardzie DVB-S i DVB-S2, który umożliwił stopniową wymianę sprzętu odbiorczego przed ostatecznym wyłączeniem wycofywanego standardu od października 2015 roku.
 • Platforma nc+ znalazła sposób na piractwo?

  Platforma nc+ znalazła sposób na piractwo?

  27 lutego 2015 roku w Stanach Zjednoczonych premierę będzie miał trzeci sezon serialu „House of Cards”. Wszystkie 13 odcinków Amerykanie będą mogli obejrzeć w ramach usługi VOD Netflix. Polska platforma satelitarna nc+ chce udostępnić swoim abonentom ten sezon w swoim VOD już dzień po premierze w USA.
 • Zaawansowany dekoder nc+ wifi Premiumbox+

  Zaawansowany dekoder nc+ wifi Premiumbox+

  Platforma nc+ jako pierwszy operator w Polsce, wprowadza na rynek nowoczesny dekoder z twardym dyskiem i modułem Wi-Fi - wifi Premiumbox+.
 • nc+: Aktualizacja dekoderów Pace PVR i Philips PVR

  nc+: Aktualizacja dekoderów Pace PVR i Philips PVR

  Spółka ITI Neovision, operator platformy nc+, poinformowała, iż już niedługo nastąpi zmiana oprogramowania dekoderów Pace PVR oraz Philips PVR. Stanie się to odpowiednio - 25 września i 29 września br.
 • Platforma nc+ i nowy kanał komunikacji abonenckiej

  Platforma nc+ i nowy kanał komunikacji abonenckiej

  Na oficjalnym profilu nc+ w serwisie społecznościowym Facebook stworzona została zakładka „e-obsługa”, poprzez którą abonenci mogą kontaktować się on-line z konsultantami nc+ w sprawach związanych z usługami platformy.
 • Platforma nc+ i kanał Da Vinci Learning

  Platforma nc+ i kanał Da Vinci Learning

  Od wtorku, 18 marca, klienci platformy nc+ będą mogli oglądać nowy kanał Da Vinci Learning. Da Vinci będzie dostępny dla dotychczasowych abonentów pakietu Universe+ i dla wszystkich, którzy w ramach nowej oferty wykupią opcję Extra+. Kanał poszerzy bogatą ofertę programową platformy o treści edukacyjne dla dzieci i młodzieży.
 • Nowa oferta platformy nc+

  Nowa oferta platformy nc+

  Platforma nc+ przygotowała nową ofertę - dostępną w sprzedaży już od piątku, 8 listopada, przygotowanej z myślą o nadchodzącym okresie świąteczno-noworocznym. Na nowych klientów, poza możliwościami wyboru dedykowanych pakietów, czekają prezenty w postaci opcji dodatkowych dostępnych bezpłatnie na określony czas.
 • Platforma nc+: Komunikat dla posiadaczy dekoderów ADB

  Platforma nc+: Komunikat dla posiadaczy dekoderów ADB

  Platforma nc+ opublikowała komunikat dla posiadaczy dekoderów ADB. Dotyczy to dekoderów: BOX+ HD, BOX+ HD PVR Ready, PVR BOX+ HD 250 GB, turboBOX+ PVR HD 500 GB, mediaBOX+ PVR HD 500 GB.