plastyka

Artykuły - Plastyka (1)

 • Jarocin w obrazach

  Jarocin w obrazach

  Od poniedziałku, 2 lipca, wielkie, kolorowe obrazy malują uczestnicy warsztatów "Muzyka - Inspiracja - Manifestacja", prowadzonych w Jarocinie przez Tomasza Budzyńskiego, lidera Armii, a także artystę plastyka. Prace będą stanowiły scenografię Jarocin Festiwal 2007, który rozpocznie się 20 lipca.

Filmy - Plastyka (11)

 • Jak narysować oko? Prosty poradnik

  Rysowanie nie musi być trudne! Wielu z nas poddaje się po pierwszych próbach, myśląc, że nie ma szans na tworzenie prostych, ale efektownych rysunków. Nic bardziej mylnego. Zobaczcie nasz poradnik - w kilka chwil pokażemy wam, jak narysować oko - to dziecinnie proste!
 • Jak narysować krowę - krok po kroku

  Rysowanie to świetna zabawa - nie tylko dla najmłodszych. Niezwykle popularne w ostatnich latach stały się kolorowanki dla dorosłych - to doskonały sposób na relaks i wyciszenie negatywnych emocji po ciężkim dniu. Jeśli do tej pory uważaliście, że wasze zdolności plastyczne nie są najwyższej próby, zobaczcie nasz poradnik - tym razem dowiecie się, jak narysować krowę. W parę chwil poznacie proste schematy, które pomogą wam potem z powodzeniem odwzorowywać przedmioty na papierze!
 • Rysowanie strusia - krok po kroku

  Rysowanie to świetna zabawa - nie tylko dla najmłodszych. Niezwykle popularne w ostatnich latach stały się kolorowanki dla dorosłych - to doskonały sposób na relaks i wyciszenie negatywnych emocji po ciężkim dniu. Jeśli do tej pory uważaliście, że wasze zdolności plastyczne nie są najwyższej próby, zobaczcie nasz poradnik - tym razem dowiecie się, jak narysować strusia. W parę chwil poznacie proste schematy, które pomogą wam potem z powodzeniem odwzorowywać przedmioty na papierze!
 • Poradnik krok po kroku, jak narysować konia

  Rysowanie wcale nie musi być trudne! Każde dziecko, które nie odnalazło w sobie naturalnej zdolności do rysowania, czasem porzuca próby, uznając, że już nigdy nie będzie rysowało estetycznie. Nic podobnego - spróbujcie kolejnej próby z naszym poradnikiem: poznajcie prosty sposób, jak rysować postaci i rzeczy, by były bardziej realistyczne. Tym razem poradnik, jak rysować konia - to naprawdę proste!