Kobieta - planety

Artykuły - Planety (6)

 • Kolory kobiet

  Kolory kobiet

  Nasze życie to podróż po tęczy. Białe światło dociera ze Słońca na Ziemię, gdzie przez rozproszenie rozpada się na siedem pasm. Jest niezbędne do życia dla większości organizmów, a ponieważ oddychamy i pobieramy powietrze oraz światło, przetwarzamy energię planetarną (powietrze) i słoneczną (światło i ciepło) - twierdzi Joanna Infeld, autorka książki "Kolory kobiet".
 • Poprawka na teściową

  Poprawka na teściową

  Czy spotkam wreszcie swoja miłość? Kiedy wyjdę za mąż? - pytają zaniepokojeni o swoja przyszłość. - Mogę wskazać czas, kiedy nasza aktywność w tej właśnie sferze naszego życia wróży powodzenie. Nie wypisze natomiast recepty na szczęście - odpowiada Jarosław Krasiński, specjalista astrologii mudalnej.
 • W co się ubrać na wigilię i sylwestra?

  W co się ubrać na wigilię i sylwestra?

  Szybkim krokiem zbliża się Sylwester. Jak zrobić dobre wrażenie, w co się ubrać, jak połączyć ubrania, by nie wyglądać jak obcy z innej planety? Nie panikuj! Odpowiedzi na te pytania udzieliła w interaktywnym talk show E-misja w tv.interia.pl wizażystka i stylistka Max Factor, Magdalena Synowska.
 • Weekend w kinie

  Weekend w kinie

  13 stycznia w kinach całej Polski zadebiutuje sześć filmów. Wśród nich znalazły się tak zróżnicowane propozycje, jak ekranizacja powieści Jane Austen "Duma i uprzedzenie", "Sky Fighters"oraz "Ojciec i syn". Mapę filmowego tygodnia uzupełniają: tarantinowski w duchu "Kiss Kiss Bang Bang", z Robertem Downey jr i Valem Kilmerem, oraz rewelacja zeszłorocznych festiwali, słodko-gorzka komedia "Ty i ja, i wszyscy, których znamy". W kinie IMAX zadebiutuje zaś ekologiczne "SOS dla Planety".
 • DiCaprio dla planety

  DiCaprio dla planety

  30-letni Leonardo DiCaprio wyznał niedawno, że nie jest rozrzutny i nie wydaje pieniędzy na zbędne błyskotki czy drogie samochody.
 • Wystawa "ZIEMIA Z NIEBA"

  Od 11 lipca do 3 listopada 2003 roku na Plantach w Krakowie prezentowana będzie pierwsza wystawa plenerowa wielkoformatowych fotografii pt. "ZIEMIA Z NIEBA. Portret planety u progu XXI wieku" autorstwa Yanna Arthus-Bertranda.