PKO BP SA

Synonimy:
PKO BP, PKO BP Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - PKO BP SA (2490)

 • ​PKO BP uruchomi platformę do kupna mieszkań

  ​PKO BP uruchomi platformę do kupna mieszkań

  Banki wychodzą poza swoją podstawową działalność i szukają szerszych możliwości oferowania usług. PKO Bank Polski w przyszłym roku uruchomi platformę do kupna i sprzedaży mieszkań, a od miesiąca działa już jego serwis do kupna samochodów.
 • Banki kontra zerowe stopy

  Banki kontra zerowe stopy

  Zyski dwóch banków z czołówki: PKO BP i Pekao spadły o ponad jedną trzecią. Paradoksalnie w ich wyniki najmocniej uderza to, co miało być lekarstwem na gospodarcze efekty koronawirusa, czyli rekordowe obniżki stóp procentowych, które spadły niemal do zera. Będzie to najbardziej widoczne w drugiej połowie roku.
 • Zysk netto PKO BP w II kwartale 2020 r. wyniósł 803 mln zł

  Zysk netto PKO BP w II kwartale 2020 r. wyniósł 803 mln zł

  Zysk netto grupy PKO BP w drugim kwartale 2020 roku spadł do 803 mln zł z 1.217 mln zł rok wcześniej - poinformował bank w raporcie. Zysk banku okazał się 3,8 proc. powyżej oczekiwań rynku, który spodziewał się, że wyniesie on 773,5 mln zł.
 • PKO BP rusza z samochodową platformą Automarket

  PKO BP rusza z samochodową platformą Automarket

  Grupa PKO Banku Polskiego startuje z pierwszą w Polsce bankową platformą do zakupu aut nowych i używanych. To element strategii grupy, która zakłada rozwój usług cyfrowych. Na platformie Automarket klienci otrzymują dostęp do sprawdzonych technicznie, wyselekcjonowanych i objętych gwarancją samochodów, które będą mogli w prosty sposób sfinansować.
 • Zarząd PKO Banku Polskiego powołany na nową kadencję

  Zarząd PKO Banku Polskiego powołany na nową kadencję

  Rada Nadzorcza PKO Banku Polskiego jednogłośnie powołała zarząd banku na kolejną trzyletnią, wspólną kadencję, która rozpocznie się 3 lipca 2020 roku.
 • Wiceprezes PKO BP: wkraczamy na cyfrowe pole walki z globalnymi graczami

  Wiceprezes PKO BP: wkraczamy na cyfrowe pole walki z globalnymi graczami

  Przygotowaliśmy trzyletnią strategię "Road to Cloud" pokazującą, które systemy powinniśmy przenosić do chmury i jak to robić. Wynika z niej jasno gdzie, wykorzystując najnowsze rozwiązania, możemy zbudować dodatkową wartość biznesową. A w ciągu dwóch miesięcy zmigrujemy do chmury 11 tysięcy stanowisk pracy - mówi Interii Adam Marciniak, wiceprezes PKO Banku Polskiego, odpowiedzialny za obszar informatyki.
 • PKO BP celuje w pół miliona polis samochodowych

  PKO BP celuje w pół miliona polis samochodowych

  PKO Bank Polski sprzedał 100 tys. polis komunikacyjnych, a w ciągu dwóch lat planuje wzrosy do 500 tys. polis - poinformował bank w komunikacie.
 • Polacy chcą mieć szybki dostęp do gotówki

  Polacy chcą mieć szybki dostęp do gotówki

  Najnowsze dane NBP pokazały, że zarówno firmy jak i gospodarstwa domowe chcą mieć komfort dostępu do płynnej gotówki.
 • PKO Bank Polski rozszerza wsparcie dla firm

  PKO Bank Polski rozszerza wsparcie dla firm

  W PKO Banku Polskim można już składać wnioski o kredyty obrotowe i płynnościowe zabezpieczone gwarancjami Banku Gospodarstwa Krajowego w oparciu o nowe, preferencyjne zasady. Oprócz tego, PKO Bank Polski we własnym zakresie wdraża rozwiązania dla firm, które ułatwią im przejście przez czas zamrożenia gospodarki i spadku obrotów.
 • Awarie w bankach PKO BP i Pekao S.A.

  Awarie w bankach PKO BP i Pekao S.A.

  Uwaga na awarie w dwóch polskich największych bankach. Chodzi o PKO BP i Pekao SA. Większość problemów po godz. 14 została usunięta.

Filmy - PKO BP SA (11)