Pitbull. Nowe porządki

Artykuły - Pitbull. Nowe porządki (20)

 • "Milionerzy": Pytania o "Belle Epoque" i "Pitbulla"

  "Milionerzy": Pytania o "Belle Epoque" i "Pitbulla"

  W ostatnim odcinku "Milionerów", który widzowie TVN obejrzeli 20 kwietnia, pojawiły się pytania serialowe i filmowe. Znalibyście na nie odpowiedź?
 • ENEMEF: Maraton Pitbulla

  ENEMEF: Maraton Pitbulla

  Przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w czwartek, 10 listopada, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Maraton Pitbulla.
 • Wojewódzki pyta Stramowskiego o erotyczną scenę z Muchą

  Wojewódzki pyta Stramowskiego o erotyczną scenę z Muchą

  Jednym z gości ostatniego odcinka programu "Kuba Wojewódzki" był aktor Piotr Stramowski. Nie mogło zabraknąć pytania o erotyczną scenę między gwiazdorem filmu "Pitbull. Nowe porządki" i Anną Muchą.
 • Powstaną kolejne części "Pitbulla"

  Powstaną kolejne części "Pitbulla"

  ​Producenci hitu "Pitbull. Nowe porządki" mają dla widzów doskonałe wieści. Film, który obejrzało w Polsce już ponad 1,2 mln widzów, będzie miał swoje kinowe kontynuacje. Już wiosną 2016 roku ruszą zdjęcia do dwóch kolejnych filmów.
 • "Pitbull. Nowe porządki": Jak uwodzi Maja Ostaszewska? [fragment filmu]

  "Pitbull. Nowe porządki": Jak uwodzi Maja Ostaszewska? [fragment filmu]

  Najnowsza produkcja Patryka Vegi "Pitbull. Nowe porządki" opowiada o twardym, męskim świecie, ale jest także opowieścią dla kobiet. Silny, opiekuńczy policjant Majami (w tej roli Piotr Stramowski) oraz zakochana w nim Olka, kobieta z przeszłością (w tej roli świetna Maja Ostaszewska) to nietypowa para. Zobaczcie, jak wyglądało ich pierwsze spotkanie!
 • Maja Ostaszewska: Nigdy nie grałam takiej postaci

  Maja Ostaszewska: Nigdy nie grałam takiej postaci

  Maja Ostaszewska ma wiele twarzy. Kolejną z nich odsłoniła w filmie "Pitbull. Nowe porządki" w reżyserii Patryka Vegi. Tym razem aktorka wciela się w "królową życia", miłośniczkę paznokci żelowych i mocnego makijażu.
 • "Pitbull. Nowe porządki": Silne kobiety

  "Pitbull. Nowe porządki": Silne kobiety

  "To nie będzie akademickie pieprzenie, to nie będzie przypowieść, która ma nas nauczyć życia" - mówi Agnieszka Dygant, która w filmie "Pitbull. Nowe porządki" zagrała dziewczynę gangstera. Wraz z Mają Ostaszewską będzie przewodnikiem po świecie, w którym zwyciężają najsilniejsi.
 • Piotr Stramowski: Miałem ochotę na spektakularną metamorfozę

  Piotr Stramowski: Miałem ochotę na spektakularną metamorfozę

  W kontynuacji słynnego "Pitbulla" Piotr Stramowski kreuje nowy typ policyjnego bohatera - "Majami" ma tatuaże i nosi irokeza. "Przyjaciel, który zobaczył mnie zaraz po ścięciu włosów, nie poznał mnie. Był w szoku" - tak aktor wspomina okoliczności swojej metamorfozy.
 • "Pitbull. Nowe porządki": Piotr Stramowski jak młody De Niro

  "Pitbull. Nowe porządki": Piotr Stramowski jak młody De Niro

  W filmie "Pitbull. Nowe porządki" w głównej roli zobaczymy utalentowanego oraz bardzo przystojnego Piotra Stramowskiego. Pierwsi krytycy już są zachwyceni. "Oglądając ten film, obserwujemy narodziny gwiazdy - Piotr Stramowski, czyli Majami, jest genialny. Takiego policjanta w polskim kinie jeszcze nie było! Fryzura, ‘dziary’, wyraźnie zarysowane mięśnie, mroczne spojrzenie: wygląda zupełnie jak Robert De Niro w 'Taksówkarzu'" - zachwala na łamach "Tele Tygodnia" Maciej Misiorny.
 • "Pitbull. Nowe porządki": Gangsterzy i czarny humor

  "Pitbull. Nowe porządki": Gangsterzy i czarny humor

  - "Pitbull. Nowe porządki" jest naładowany ogromną dawką humoru. Bardzo realistyczne, mocne sceny dotyczące świata gangsterskiego i policyjnego są rozładowywane komediowymi momentami - mówi reżyser Patryk Vega. Kontynuacja kryminalnego hitu z 2005 roku trafi na ekrany kin już w najbliższy piątek, 22 stycznia.

Zdjęcia - Pitbull. Nowe porządki (32)

 • film.interia.pl
  "Pitbull. Nowe porządki"
 • film.interia.pl
  "Pitbull. Nowe porządki"
 • film.interia.pl
  "Pitbull. Nowe porządki"
 • film.interia.pl
  "Pitbull. Nowe porządki"
 • film.interia.pl
  "Pitbull. Nowe porządki"
 • film.interia.pl
  "Pitbull. Nowe porządki"

Filmy - Pitbull. Nowe porządki (11)