Muzyka - pismo

Artykuły - Pismo (9)

 • Najlepsi w rocku. Nagrody pisma "Classic Rock"

  Najlepsi w rocku. Nagrody pisma "Classic Rock"

  Gitarzysta Jeff Beck i zespoły The Who, Scorpions i Queen, zostały uhonorowane podczas rozdania nagród magazynu "Classic Rock".
 • Scorsese o George'u Harrisonie

  Scorsese o George'u Harrisonie

  Amerykański reżyser Martin Scorsese zamierza nakręcić autoryzowany film dokumentalny o członku zespołu The Beatles George'u Harrisonie, który zmarł na raka płuc w 2001 roku - poinformowało w czwartek, 27 września, pismo "Daily Variety".
 • Satanistyczny Moonspell?

  Satanistyczny Moonspell?

  Ogólnopolski Komitet Obrony Przed Sektami protestuje przeciwko koncertowi portugalskiej grupy Moonspell. Zespół ma zagrać w czwartek, 19 kwietnia, Warszawie w studenckim klubie "Proxima".
 • Przeprosili Britney Spears

  Przeprosili Britney Spears

  Magazyn "National Enquirer" pisemnie przeprosił Britney Spears. Pismo opublikowało bowiem niezgodny z prawdą artykuł o rozpadzie małżeństwa gwiazdy muzyki pop i jej męża Kevina Federline'a.
 • E. Górniak blokuje biografię

  Prawnicy Edyty Górniak próbowali zablokować dystrybucję nieautoryzowanej biografii piosenkarki autorstwa Piotra Krysiaka. Ich pismo nie odniosło jednak pożądanego skutku. "Jedynie prawomocny wyrok sądu może spowodować wycofanie danej książki ze sprzedaży" - powiedział rzecznik jednej z największych firm kolporterskich w kraju.
 • Raperzy na spowiedzi

  Raperzy na spowiedzi

  W najnowszym, drugim wydaniu magazynu o "Fish 'N' Grits" pojawi się Redman. Pismo obfituje w wyznania gwiazdorów sceny rap, którzy publicznie opowiadają o swoich łóżkowych przygodach. Można tam znaleźć wynurzenia między innymi Kanye Westa czy The Clipse.
 • Szef "Rolling Stone'a" w Salonie Sławy

  Szef "Rolling Stone'a" w Salonie Sławy

  Jann Wenner, twórca amerykańskiego magazynu "Rolling Stone", zostanie wprowadzony do Rockandrollowego Salonu Sławy. Wyróżniony zostanie za zasługi, jakie założone przez niego pismo i on sam, mieli w dziele popularyzacji muzyki rockowej.
 • Koniec "Tylko Rocka"

  Koniec "Tylko Rocka"

  Miesięcznik "Tylko Rock", jedyne pismo muzyczne w Polsce poświęcone muzyce rockowej, nie będzie już wydawany. Na jego miejsce na początku marca pojawi się nowy magazyn "Teraz Rock". Redagować go będzie redakcja złożona z osób z "Tylko Rocka". Jak donosi "Rzeczpospolita", w ostatni piątek, 7 lutego, dziennikarze - zdesperowani ponadrocznymi zaległościami w wypłatach wynagrodzeń - zerwali współpracę z dotychczasowym wydawcą, firmą 4Media.
 • Michael Jackson nadal w opałach

  Michael Jackson nadal w opałach

  Prawniczka z Los Angeles wezwała władze Kalifornii, by wszczęły śledztwo w sprawie incydentu, jaki zdarzył się podczas pobytu Jacksona w Berlinie. Chodzi o pamiętne wydarzenie z 19 listopada, kiedy Michael Jackson wystawił swojego syna za barierkę położonego na na czwartym piętrze okna hotelu, trzymając go tylko jedną ręką. Wydawało się, że sprawa została już załatwiona, jednak przeciwko wokaliście wniesiono kolejne oskarżenie.