piraci z karaibów

Artykuły - Piraci z karaibów (108)

 • Keira Knightley wróciła do aktorstwa po długiej przerwie

  Keira Knightley wróciła do aktorstwa po długiej przerwie

  Keira Knightley miesiąc temu urodziła drugie dziecko. Nominowana do Oscara aktorka pierwszy raz po porodzie pojawiła się na czerwonym dywanie.
 • Nowi "Piraci z Karaibów" bez Johnny'ego Deppa

  Nowi "Piraci z Karaibów" bez Johnny'ego Deppa

  Wytwórnia Disney'a planuje zrealizować reboot "Piratów z Karaibów". Pod znakiem zapytania stał ewentualny udział Johnny'ego Deppa, gwiazdy pierwszych pięciu filmów serii.
 • Johnny Depp jako Jack Sparrow w szpitalu dziecięcym

  Johnny Depp jako Jack Sparrow w szpitalu dziecięcym

  Johnny Depp zrobił nie lada niespodziankę dzieciom w szpitalu. Aktor pojawił się u małych pacjentów The Lady Cilento Children's Hospital w Australii przebrany za Jacka Sparrowa.
 • Javier Bardem w "Piratach z Karaibów"?

  Javier Bardem w "Piratach z Karaibów"?

  Javier Bardem ("Skyfall", "To nie jest kraj dla starych ludzi") zagra prawdopodobnie w kolejnej, piątej już części "Piratów z Karaibów". Aktor miałby wcielić się w czarny charakter i być przeciwnikiem Jacka Sparrowa (Johnny Depp).
 • Orlando Bloom wraca do "Piratów z Karaibów"?

  Orlando Bloom wraca do "Piratów z Karaibów"?

  Czy Orlando Bloom pojawi się w piątej części "Piratów z Karaibów"? Aktor był gwiazdą pierwszych trzech części serii i wygląda na to, że ma ochotę wrócić na plan.
 • Depp to piekarz, Streep to wiedźma

  Depp to piekarz, Streep to wiedźma

  Johnny Depp ("Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły", "Turysta", "Co gryzie Gilberta Grape'a?") i Meryl Streep ("Mamma Mia!", "Wybór Zofii", "Diabeł ubiera się u Prady") negocjują role w disneyowskiej ekranizacji musicalu "Into the Wood".
 • Kolejni "Piraci z Karaibów" bez Cruz?

  Kolejni "Piraci z Karaibów" bez Cruz?

  Penelope Cruz nie jest pewna, czy pojawi się w roli pięknej Angeliki w piątej odsłonie "Piratów z Karaibów". Hiszpańska aktorka przyznała, że na planie poprzedniej części, "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach", bawiła się świetnie.
 • Johnny Depp: Jestem szczęściarzem

  Johnny Depp: Jestem szczęściarzem

  Publiczność zapewne tłumnie ruszy do kin na "Mroczne cienie". Jest jednak ktoś, kto najprawdopodobniej tego nie zrobi. Nigdy. Ten ktoś z zasady ignoruje wszystkie premiery z udziałem Johnny'ego Deppa. Nie widział ani "Edwarda Nożycorękiego", ani "Eda Wooda", nie wspominając już o wszystkich tych "Piratach z Karaibów".
 • Miliard dla "Piratów z Karaibów"!

  Miliard dla "Piratów z Karaibów"!

  Czwarta część "Piratów z Karaibów" zarobiła już na całym świecie ponad miliard dolarów. To siódmy film w historii, któremu udało się zanotować tak imponujący wynik.
 • Kapitan Barbossa znów wypływa w morze

  Kapitan Barbossa znów wypływa w morze

  W 2003 roku film "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły" jak burza przetoczył się przez kina, kasując publiczność na całym świecie na 650 mln dolarów. Nieźle jak na film, który Geoffrey Rush - odtwórca roli nikczemnego kapitana Barbossy - praktycznie spisał na straty.

Filmy - Piraci z karaibów (8)

 • Trupie czaszki, papugi i piracka zgraja

  Dawniej byli postrachem mórz i portowych miast, dzisiaj pobijają rekordy! Wielbiciele legendarnych morskich zabijaków i filmów o ich przygodach postanowili pobić rekord Guinessa w największej ilości zgromadzonych w jednym miejscu osób przebranych za piratów i ich towarzyszki. Organizatorzy tej kostiumowej zabawy, która odbyła się 26 maja na promenadzie w mieście Penzance w Kornwalii, szacowali optymistycznie, że uda się zgromadzić ponad 20 tys. przebierańców. Niestety rekord nie został pobity i dalej należy do zgromadzenia pirackiego w Hastings. W Penzance zebrało się tylko 14 155 osób, ale widać że i tak bawili się świetnie.
 • "Ten festiwal musi otwierać się na różnorodność"

  Pierwszą część sagi z Johnym Deppem, z muzyką Hansa Zimmera na żywo zobaczyła 4-tysięczna publiczność 4. Festiwalu Muzyki Filmowej. W tym roku - piąta odsłona festiwalu. Kolejnej części "Piratów z Karaibów" jednak zabraknie. Dlaczego?
 • Jack Sparrow i Źródło Młodości

  Piraci z Karaibów powrócili! Posłuchaj, co o czwartej odsłonie słynnej kinowej serii mówią jej twórcy.
 • Na planie "Piratów z Karaibów 4"

  Zobacz relację z pierwszego dnia zdjęciowego na planie "Piratów z Karaibów 4: Na nieznanych wodach".